Понеділок, 29 Квітня, 2024

Як реагують на оповіщення тривоги прикарпатці?

З повномасштабним вторгненням у житті кожного українця появилася певна тривога стосовно майбутнього. Дуже складно жити в реаліях війни та не знати чого очікувати. Проте громадяни України вірять, надіються, борються, працюють на благо своєї держави та задля спокійного життя. Часом це складно, проте віра рятує людей. Далі на frankivsk-future.

Оповіщення тривоги приносить людям різні емоційні стани, які є негативними. У когось викликає страх, паніку, тривогу. Звичайно, це впливає на психологічний стан людини, тому що сирена працює через ймовірну небезпеку. Через це в людини може виникати стрес. Проте нехтувати правилами безпеки під час оповіщення про ймовірну небезпеку не можна. Варто завжди пам’ятати про укриття або ж правило двох стін.

Реакція на оповіщення тривоги прикарпатців

Багато, хто з прикарпатців сьогодні зізнається в тому, що їм вже не так страшно, як було в лютому, тому частенько нехтують правилами безпеки під час оповіщення тривоги. Важливо розуміти те, що наше життя є дуже цінним і варто ставитися до таких ситуацій з відповідальністю. Часом оповіщення тривоги може розбудити прикарпатців навіть вночі, тому це також впливає на організм людини. Фізичний стан через недосипання погіршується, проте у будь-якому разі потрібно дотримуватися правил.

«Ніколи не знаєш, яка сирена може стати фатальною»

Аліна Манзевита проживає в Івано-Франківській області та вже від 24 лютого 2022 року дуже відповідально ставиться до оповіщення тривоги.

Вона розповіла нашому журналісту про свої дії під час такої ситуації і про те, як змінювалося її ставлення до сирени.

Дівчина переконує, що спочатку було дуже страшно. Вона боялася оповіщення тривоги та незважаючи на час дня, завжди спускається в підвал. Біля її ліжка постійно стоїть «тривожний рюкзак». Зараз також не нехтує цими правилами, але вже ставиться до таких ситуацій трішки спокійніше. Проте зараз вже не спускається у підвал, а користується  правилом двох стін або йде у ванну. Емоційно дівчині трішки складно, адже запевняє, що не знає, яка сирена може стати фатальною. Часом відчуває тривогу. У такі моменти думає про рідних і близьких їй людей, намагається всім зателефонувати та просить берегти себе. Аліна у будь-якому випадку не скаржиться, бо любить життя і вірить в краще майбутнє нашої країни.

Анастасія Гвоздик на початку повномасштабного вторгнення дуже панікувала, як тільки було оповіщення тривоги. Складала «тривожний рюкзак» та прямувала в коридор. Зараз дівчина під час повітряної тривоги залишається на місці, оскільки коридор не дуже захищає. Перестала панікувати так сильно та впевнена в тому, що немає на що скаржитися. Під час оповіщення тривоги Анастасія відчуває тривогу та весь час слідкує за картою тривог, думає про те, щоб нічого не прилетіло та бажає, що все швидше закінчилося.

Правила безпеки потрібно зберігати завжди. Неважливо чи лунає сирена вдень, чи вночі, варто знаходити безпечне місце та прямувати до нього. Наше життя – дуже важливе і цінне. І якщо ми самі не подбаємо про нього, то за нас це не зробить ніхто. Також неважливо, де ми знаходимося, в якій частині території України, у будь-якому випадку потрібно дбати про свою безпеку.   

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.