Субота, 18 Травня, 2024

Зроби фото та допоможи воїнам ЗСУ: акція у Франківську, де збирають кошти на тепловізор

У наш час люди вдаються до будь-яких варіантів, щоб зібрати кошти для наших Збройних Сил України. Хтось відкриває фонди, створює благодійні організації, малює картини та виставляє їх на аукціон, а хтось фотографує людей. Найпрекрасніше те, що люди долучаються до всього вищеописаного. Вони готові збирати кошти та приєднуватися до допомоги країні. Як би часом складно не було, франківці тримаються задля того, щоб врятувати чи полегшити чиєсь життя, а точніше життя українця. Більше на frankivsk-future.com.ua.

Часом ми не спимо, часом ми втомлені, але ми не зупиняємося, якби складно морально та фізично не було. Нам тепер не байдуже о котрій годині прокидатися, тому що швидше прокинешся – більше встигнеш зробити та допомогти за один день. Українці більше не думають про те, що часом не сплять ночами, хвилюючись за рідних на фронті. Сльози жінок і дітей – це стало звичним ритуалом. Проте ми не здаємося, стоїть фронт і разом з ним тил.

Поки тримаються українці – до того часу тримається Україна. Вона ніколи не впаде з такими щирими, сміливими, розумними, добрими людьми.

Патріотичні фото для перемоги:  як у Фратнківську на акції збирають кошти для воїнів на тепловізор

Сьогодні, щоб купити тепловізор потрібно зібрати багато коштів. Люди вдаються до різних ідей задля того, щоб це зробити. Кожен повинен бути на своєму місці, щоб якнайкраще та якнайшвидше допомогти ЗСУ.

6 квітня 2022 року в місті Івано-Франківськ влаштували акцію: люди можуть зробити патріотичне фото та допомогти хлопцям у Луганську, які потребують тепловізори. Мінімальний внесок за світлину – 100 гривень. Організаторами є Департамент молодіжної політики та спорту спільно з фотографом Ігорем Шерепотою. Відбулася акція на площі Міцкевича. Людям сподобалося, вони були захоплені та зацікавлені.  Ігор Шерепот запевнив, що на тепловізор потрібно зібрати 63000 гривень. Сума немаленька, тому організаторам захотілося принести радість людям і допомогу військовим влаштованою акцією. Планують провести її ще раз. За перші хвилини акції вдалося зібрати шість тисяч гривень.  Відвідала таку подію Оксана Рубаняк, начальниця штабу №3 територіальної оборони Івано-Франківська. Вона запевнила, що тепловізор – це річ, яку дуже важко знайти, їх замовляють за кордоном. Сама прийшла задля того, щоб підтримати Україну. 

Ірина Гонак приєдналася до акції, тому що впевнена в тому, що це пришвидшить перемогу України. Її діткам намалювали патріотичні символи та зробили чудові світлини.  Приєдналося чимало людей заради Батьківщини та спокою в країні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.