Субота, 18 Травня, 2024

Як франківчани можуть допомогти місту?

Івано-Франківськ сьогодні є тилом допомоги всій країні.  Місто приймає внутрішньо переміщених осіб, реєструє їх, допомагає з розселенням, створює всі можливі зручності.

З останніми подіями в Україні західні міста справляються зі своєю роботою на всі сто відсотків.

Івано-Франківськ допомагає не тільки переселенцям, але й своїм жителям міста. Саме міський голова, Руслан Марцінків підштовхує мешканців до виходу на роботи. Адже впевнений, що економічна сторона зараз теж є дуже важливим чинником. Більше на frankivsk-future.com.ua.

Як мешканці можуть допомогти місту?

Зараз багато людей по всій Україні, не тільки в Івано-Франківську страждають синдромом відчуття провини за те, що або врятувалися, або ж мало зробили для країни. Проте на даний час варто відгородити себе від таких думок.

Франківці зараз можуть допомогти не тільки місту, але й всій країні.

Багато людей можуть займатися волонтерством, але головне у цій справі не забувати про свою роботу. Економічна сторона все-таки важлива.

Ті, хто закрили свої компанії, студії під час війни їм варто повернутися до роботи в Івано-Франківську.

Кожен може піти плести маскувальні сітки, адже чим більше рук – тим швидше йде робота.

Звісно, якщо в когось є можливість прийняти до себе переселенців, то про це варто говорити – це хоча б на трішки полегшить роботу міській владі, яка шукає всі можливі місця, де можна розмістити внутрішньо переміщених осіб.

Одним з найважливіших пунктів допомоги буде звертати увагу на мародерство у місті та звертатися до відповідних органів, тому що наживатися на людях під час війни не можна.

Підтримуйте переселенців, їм зараз дуже складно. Розмовляйте з ними, допомагайте, чим можете; показуйте місто та просто ввійдіть в їхнє становище. Адже багато з них, можливо, просто залишилися без домівки.

Не забувайте будьте пильними та дотримуйтеся комендантської години міста. Насправді, це дуже важливо. Міська влада ввела її не просто так. Вона дбає про безпеку мешканців Івано-Франківська.

Контактуйте з волонтерами, дізнавайтеся що саме їм потрібно. Зараз навіть прості речі можуть врятувати комусь життя.

Ви можете допомагати своїм сусідам похилого віку, їм теж складно проживати воєнний період. Багато з них самотні, які навіть не мають з ким поговорити. Можливо, їм не вистачає коштів на продукти чи ліки.

Не залишайтеся осторонь, допомагайте своїм близьким, рідним, волонтерам, незнайомим людям, своїй країні. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.