П’ятниця, 26 Квітня, 2024

Історія відомого фахівця ІТ сфери в Івано-Франківську

Професія програміста стала дуже затребуваною. Розвиток ІТ спеціальностей не стоїть на місці та стрімко розвивається. Ця професія актуальна також і в Івано-Франківську. Юрій Яновський – програміст успішної компанії та викладач. У юний вік він вже досягнув неймовірних висот у сфері програмування, пише frankivsk-future.com.ua.

Історія Юрія Яновського

Юрій Яновський потрапив на навчання у Галицьку академію. Там він познайомився з Іщеряковим Сергієм. Саме останній заохоти Юрія навчатися програмуванню. Після їхнього знайомства юний програміст дуже швидко вивчив ази програмування, а через рік вже влаштувався на роботу в спеціалізовану фірму. Юрій розпочав вивчати цю сферу, коли йому було 18 років,  а в свої 21 він почав працювати у провідній фірмі та викладати. Проте він не закріплений за жодним університетом. Хлопець має свої приватні курси та навчає тих людей, які цього хочуть.

Ще коли Юрій навчався в школі, то його дуже цікавив такий предмет як правознавство. Йому цікавили закони та юриспруденція. Проте хлопцю не подобалося щось вчити, тому вирішив зайнятися програмуванням. Оскільки там потрібна логіка та кмітливість.

З дитинства знав, що буде програмістом

Вже із сьомого класу Юрій знав про те, що вибере програмування. З ним у дитинстві трапилася цікава історія: у першому класі батьки Юрія придбали комп’ютер, до них прийшов програміст, аби налаштувати його. Коли останній все зробив, то вирішив увімкнути Юрію мультфільми. Тоді маленький Юрко зацікавився хто цей чоловік і запитав його про це. На що отримав відповідь «Програміст». Тоді Юрій і подумав, що хоче стати програмістом, щоб вмикати собі мультфільми.

У студентські роки хлопець дуже багато вчився. Він зі своїми одногрупниками часто залишалися після пар у вільній авдиторії та обмінювалися досвідом.

На роботі він створює додатки та сайти для клієнтів. Сенс роботи полягає в тому, що програміст повинен зробити анімований сайт так, щоб ідея замовника та дизайнера працювала у гаджетах.

Франківець пишається також своєю програмою, яку він писав близько шести місяців. Юрій створив крокомір ще коли був студентом. Всі такі додатки не рахують точно, тому студент вирішив зробити точніший. Похибка в його програмі 5-10 %.

Юрій вважає, що в Івано-Франківську дуже багато розумних людей, які займаються програмуванням. Проте найбільша проблема в тому, що ці генії здебільшого виїжджають за кордон. Незважаючи на це, в Україні програмістам також виплачують зарплату в долларах, але, звісно, що в США вона набагато більша.  Тому й українці покидають Батьківщину.

Варто розуміти також те, що Юрій багато працював задля того, аби займатися тим, що він любить робити. Тому успіх полягає у старанні та роботі над собою, постійному розвитку та шаленому бажанні.

У одному із своїх інтерв’ю Юрій розповів про те, для чого зламують соціальні мережі. Як виявилося, це дуже просто робиться. Часом люди навіть не знають, що їхня сторінка зламана. Якщо таке роблять із сторінками публічних людей, то це зазвичай чиєсь замовлення. Таке буває, якщо комусь потрібна певна інформація про особистість.

Також у тому інтерв’ю Юрій згадав і про своїх студентів. Розповідав про те, що і до нього приходять генії. Юрій запровадив у свою систему навчання початковий курс, щоб відсіяти людей, які не можуть справитися з легкими темами. Тобто, якщо спочатку є сорок людей, то до нього приходять вже 15-20 учнів. І вже тоді з ними займається. Проте все базується на досвіді. До Юрія приходять і дизайнери, і архітектори, і художники. Навіть бувають юристи.

Все через те, що у цій сфері хочуть працювати багато людей, оскільки це перспективна професія, яка приносить чимало коштів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.