Середа, 24 Квітня, 2024

Поради франківцям: як правильно проїжджати блокпости

Повномасштабне вторгнення росії на територію України внесло багато змін, до яких потрібно українцям призвичаїтися. Тут йдеться не тільки про єднання між собою, розуміння, виживання чи захист. Нові правила дорівнюють новим законам, які не можна порушувати. Звісно, якщо не хочеться нести відповідальність за порушення. Важливо розуміти те, що у воєнний час потрібно бути обачними та обережними. Відповідально ставитися до нових правил, законів. Збереження власного життя – це найголовніша місія на сьогодні. У нашому житті стало все навпаки ще тоді в 2014 році, коли росія ввела війська на територію України, проте проживав біль не тільки Схід, але й всі українці. Волонтери працювали рівно з того дня, коли все розпочалося. Ми єдині все свідоме життя, тому що нас так виховували. Ми ніколи не були ментальною частиною радянського союзу, тому що хотіли кращого життя та незалежності. Сьогодні важливо  знати всі правила та закони, адже незнання не звільняє від покарання. Тому ми приготували поради для наших читачів як правильно проїжджати блокпости. Більше на frankivsk-future.com.ua.

Як франківцям проїжджати блокпости

Блокпост – це дорожній укріплений контрольно-пропускний пункт. Сьогодні кожний громадянин України повинен дотримуватися нових правил і законів.  

Працівники поліції спільно з бійцями територіальної оборони та військовими здійснюють пропускний режим на блокпостах, де здійснюють перевірку документів, транспортних засобів на наявність підозрілих і заборонених предметів.

Нагадуємо, як потрібно поводитись, під’їжджаючи до блокпоста:

— зменшити швидкість автомобіля;

— завчасно приготувати документи для перевірки;

— вимкнути фари;

— увімкнути аварійне світло;

— не виходити з авто без дозволу;

— чітко відповідати на питання;

— відкрити на вимогу багажник та надати можливість оглянути салон та багажник автомобіля;

— рушати з місця лише з дозволу і повільно.

у жодному разі не вести відеозйомку та не робити фото.

Також працівники можуть попросити документи, які засвідчують особу, тому під час воєнного стану важливо носити з собою паспорт, щоб не виникало проблем з правоохоронними органами. Наша відповідальність – це не просто наш обов’язок, це ставлення до держави. Саме так ми можемо показати те, що ми послушні громадяни своєї країни, яка зараз у величезній біді.  Дотримуватися правил, допомагати країні, волонтерити, воювати та зберігати спокій – наша місія  на теперішній час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.