Вівторок, 21 Травня, 2024

Реставрація частини палацу Потоцьких коштуватиме місту 250 тис. гривень

В Івано-Франківську влада має намір відреставрувати комплекс споруд, що слугував раніше палацом родини Потоцьких, який зараз знаходиться за адресою вул. Шпитальна 5. Не так давно було відреставровано браму, але всередині є ще багато роботи. Тендер на будівельні роботи та поточний ремонт історичної споруди було розміщено на сайті Prozorro Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради 10 листопада 2020 року. Далі на frankivsk-future.

На даний час проєктні роботи з розробки першої черги реставрації нежитлових приміщень (зокрема колишнього адмінкорпусу гарнізонної лікарні) пам’ятки архітектури місцевого значення 1672-82р.р. «Комплексу колишнього палацу Станіслава Потоцького з брамами» за розрахунками влади мають обійтися місту в 248 726 грн.

До 16 листопада було відведено час для звернень з роз’ясненнями. 20 листопада 2020 року має початися власне сам аукціон. Очікувана дата виконання всіх ремонтних та реставраційних робіт – 1 березня 2021. Встановлений тип оплати – післяплата згідно виконаних робіт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.