Четвер, 20 Червня, 2024

ADHOyoga для душі і тіла.

Вивчаючи багаторічний досвід застосування сучасних методик йоги, Юрій Султиков зумів зібрати власний авторський концепт адаптаційно-цілісної йоги. Вона вже встигла на практиці довести свою високу ефективність і знайти численних послідовників як в Україні, так і за кордоном, її активно застосовують як професіонали так любителі. Офіційно понад 2000 людей користуються нею на постійній основі і близько 400 змогли отримати кваліфікацію інструктора. Всі ці люди відзначають високу користь від використання Adaptive holistic йоги, так як вона дозволяє працювати одночасно в декількох напрямках, зміцнюючи психофізичний стан людини і сприяючи всебічному, комплексному розвитку.

Юрій Султиков створив бездоганний симбіоз різних концепцій йоги, взявши з їх практики все найкраще. Його програма змогла отримати неймовірно ефективний базис з величезним завдатком на розвиток в майбутньому, вона здатна швидко надати позитивні результати, так як працює в високого ступеня інтенсивності. Заняття дуже динамічні і націлені на результат. Ця концепція зачіпає кілька ключових параграфів йоги, які гармонійно поєднані, а в центрі все поставлено два основних принципи – адаптивність і цілісність.

Дані принципи неухильно дотримуються крізь всі етапи і рівні програми, а сама вона відмінно адаптується під певну людину, з огляду на її психофізичний стан. Тут береться до уваги кожен аспект людини, її вік, стан здоров’я, фізичні можливості, наявність певних навичок і вмінь, а також психологічний стан. ADHOyoga не забуває і про оточуючі фактори, такі як, мета і умови проведення занять, в тому числі кліматичні умови, які істотно впливають на людину. Незважаючи на свою революційність і новизну, система зберегла ключові позиції споконвічної практики йоги і дотримується її технологічної бази без будь-яких змін.

Що стосується цілісності Adaptive holistic йоги по відношенню до практикуючої її людини, то вона простежується з самого початку, з моменту виявлення потенціалу до розвитку. Користь системи Юрія Султикова незаперечна, її помітно вже після перших занять, тому вона припала до душі багатьом, починаючи з професійних спортсменів і закінчуючи новачками. Крім того вона справляє позитивний вплив на людей з обмеженими здібностями. Дізнатися більше інформації про ADHOyoga можна на офіційному сайті проекту: https://www.adhoyoga.com/

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.