Четвер, 18 Квітня, 2024

Перебудова замість ремонту: франківці стурбовані через “реставрацію” пам’ятки архітектури

В липні місяці поточного року у Франківську на вулиці Тарнавського, 21 почали розбирати пам’ятку архітектури місцевого значення. На це одразу зреагували небайдужі містяни. В управлінні архітектури Івано-Франківської міської ради повідомили, що на місці проводять протиаварійні роботи. Проте франківці досить обурено зреагували на це, адже все виглядало на те, що будинок перебудовують, а не реставрують, пише «frankivsk-future» з посиланням на «Бліц-Інфо».

Сьогодні на вулиці Тарнавського, 21 роботи досі тривають. Але від пам’ятки архітектури тут, здається, й сліду не залишилось.  

Володимир Ідак, який є заступником начальника відділу охорони культурної спадщини управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради запевняє, що ситуація з реставрацією пам’ятки архітектури під контролем.

Слова Володимира Ідака процитував Андрій Назаренко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«В будинку провалилося перекриття цілої квартири, балки почали тиснути на стіни — будинок почав розколюватися. Зараз проводиться комплекс протиаварійних робіт, розбираються ділянки, котрі загрожують обвалом, демонтується в тому числі дах. Далі буде робитися реставрація — розроблятися її проект після дослідження будівлі і згідно вже існуючого реставраційного завдання»,- йдеться у повідомлені.

З огляду на додані світлини, будинок не реставрували, а майже повністю відбудували.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.