Субота, 18 Травня, 2024

У Франківську здали в експлуатацію перший житловий будинок на вулиці Романа Вірастюка

В 2019 році в Івано-Франківську з‘явилася нова вулиця в честь Романа Вірастюка, яка простяглася в районі Пасічної до об’їзного мосту, який саме будується. А цього року, у День Соборності, на новій вулиці здали в експлуатацію перший житловий будинок. Більше на сайті frankivsk-future.com.ua.

Роман Вірастюк – 17-разовий чемпіон України зі штовхання ядра, бронзовий призер чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, на Олімпіаді 1996 року зайняв 6 місце, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, колишній капітан олімпійської збірної України з легкої атлетики. 

Після великого спорту Роман керував головним управлінням у справах молоді та спорту Івано-Франківської обладміністрації, на телебаченні вів програми «Олімпійські пристрасті» та «День Олімпіади». З 2016 керував департаментом олімпійських видів спорту в Міністерстві молоді та спорту. Також за указом Президента України № 336/2016 від 19 серпня 2016 року нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Після смерті спортсмена в 2019 році Івано-Франківська міська рада прийняла рішення найменувати новостворену вулицю, що з’єднує вул. Просвіти з вул. Тролейбусною, вулицею Романа Вірастюка. А вже цього року, у День Соборності, на цій вулиці здали в експлуатацію перший житловий будинок. 

На урочистому відкритті можна було зустріти представників міської ради та рідного брата, депутата Верховної ради – Василя Вірастюка, який був разом із своєю сім‘єю. 

У новій будівлі отримали безкоштовно квартири п’ять воїнів АТО та дівчина з інвалідністю, яка перебувала в черзі на власне житло з 2005-го року, мешкаючи з рідними в гуртожитку. Майбутнім мешканцям будинку було вручено ключі від квартири. 

Крім того, нові мешканці отримали у подарунок поетичні збірки Романа Вірастюка від його сім’ї, та мали змогу отримати нову техніку від забудівника, взявши участь у лотереї.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.