Субота, 18 Травня, 2024

На Франківщині відкрили сучасний спортзал, який будували десять років

У селі Заріччя, що на Делятинщині відбулося урочисте відкриття універсального спортивного залу, який розпочали будувати ще десять років тому. Більше на сайті frankivsk-future.com.ua.

На урочистостях були присутні народний депутат України Василь Вірастюк, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Івано-Франківської райдержадміністрації Світлана Онищук, голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович, старости, керівники установ та організацій.

За словами представників обласної ради, мешканці села Заріччя чекали на спортзал 10 років. Будівництво спортзалу розпочалося ще у далекому 2012 році. На спорудження було витрачено в загальному близько 20 млн гривень.

За проєктом було передбачено універсальний спортивний зал і блок допоміжних приміщень, які примикають безпосередньо до корпусу № 2 середньої школи. Серед допоміжних приміщень є роздягальні (жіноча, чоловіча) душові, санвузли, тренерська, інвентарна.

Як зазначив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, тепер діти та мешканці зможуть займатися спортом, маючи волейбольний клуб, який бере участь у національному чемпіонаті, Делятинщина тепер зможе тут приймати суперників і проводи на гідному рівні змагання всеукраїнського рівня. Це стане поштовхом до створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом, проведення просвітницької роботи з пропаганди здорового способу життя та фізичної культури і спорту, стимулювати соціокультурний розвиток молодого покоління.

За християнською традицією спортзал було освячено місцевими парохами – отцем Михайлом Купчаком та отцем Іваном Клим’юком.

Після теплих слів, вітань, настанов і побажань для молоді керівники урочисто перерізали стрічку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.