Субота, 18 Травня, 2024

У Франківську ріелтори прогнозують гарячу пору на вторинному ринку нерухомості

Перед початком повномасштабного вторгнення місто Івано-Франківськ почали готуватися до прийняття внутрішньо переміщених осіб. Міська влада запевнила, що зможе прийняти близько 30 тисяч людей. Більше на frankivsk-future.com.ua.

Дуже багато осіб почали викупляти квартири одразу ж, щоб залишитися в Івано-Франківську. Ринок нерухомості зріс, і ріелтори почали заробляти набагато більше. Тепер, коли кожна людина змушена переїжджати з постійного місця проживання на тимчасове –  проживає нову історію свого життя. Більшість внутрішньо переміщених осіб намагалися взяти квартири в оренду. Дехто купив, бо розумів, що не буде мати куди повернутися, тому шукали новий дім, для яких став Івано-Франківськ. Важливо розуміти також те, що зараз часто обманюють людей і можна натрапити на шахраїв. Аферистів сьогодні достатньо, щоб наживатися на чужій біді. Тому потрібно залишатися обачними та не бути осторонь, коли це трапилося з кимось іншим. Тобто, якщо є змога чимось допомогти у такій ситуації, то потрібно так і зробити.

Що прогнозують ріелтори?

В Україні відновлюють продаж і купівлю нерухомості.

Ріелтори вже прогнозують гарячу пору на вторинному ринку нерухомості. Кажуть, за два місяці сформувався значний відкладений попит на житло в Івано-Франківську. Серед бажаючих придбати житло на Прикарпатті – чимало переселенців. Зараз третина ринку вже розпочала свою роботу, тому динамічно зріс попит.  Ріелтори вважають, що на протязі двох тижнів вони можуть відновити довоєнний стан попиту на вторинну нерухомість в Івано-Франківську. Чому досі з цим була проблема? Всі нотаріуси не могли реєструвати нерухомість, оскільки в країні війна. Тепер їм дали можливість це робити, тому ріелтори прогнозують великий попит на майно. Багато людей хочуть залишитися на Прикарпатті та жити саме тут. Мальовничі краєвиди приваблюють кожного другого. Щирі люди, які готові тут допомогти всім потребуючим, радо приймають тут внутрішньо переміщених осіб.

Тепер важливою місією є боротьба з аферистами, які хочуть нажитися на війні та знайти вигоду. Оскільки при купівлі чи продажі зазвичай обертаються великі гроші, то найчастіше там і зустрічаються шахраї. Варто бути обережними та уважно підписувати договори.  Якщо ж виникають ситуації, коли людина вже потрапила у сітку аферистів, потрібно зразу звернутися до правоохоронних органів, щоб останні понесли відповідальність за скоєні злочини. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.