Субота, 18 Травня, 2024

З ним не заблукаєш: франківець створив корисний додаток для тих, хто любить подорожувати Карпатами

Житель Івано-Франківська Роман Гелемб’юк розробив для мандрівників, які люблять подорожувати Українськими Карпатам, унікальний безкоштовний мобільний додаток. З цим корисним додатком можна не боятися заблукати у горах, пише «frankivsk-future.com.ua» з посиланням на «ШоТам».

Багатьом відома розповідь про киянина Ігоря Грищенка, який чотири доби вважався зниклим безвісти після сильної хуртовини, що здійнялася на одній із карпатських гір взимку 2019-го року. Тоді професійний лижник знайшов собі прихисток у рятівній колибі.

Так от. У додатку Романа Гелемб’юка «В похід Карпатами» відмічені усі рятівні колиби, що знаходяться в карпатських горах.

Крім того, тут також можна підібрати потрібний туристичний маршрут, побачити місцезнаходження джерел, де можна набрати чи попити води, і знайти зручні місця для того, щоб розкласти намет.

Унікальність мобільного додатку, розробленого франківцем, полягає в тому, що він може працювати навіть в місцях, де відсутній доступ до мережі. А, як відомо, в Карпатах покриття мобільним зв’язком є не всюди.

Франківець Роман Гелемб’юк сам любить подорожувати. Це, власне, спонукало його створити такий корисний для туристів застосунок. Загорівшись ідеєю, Роману вдалося втілити задумане.

Тепер усі охочі можуть обмінюватися відгуками та цінною інформацією безпосередньо в новому додатку.

Ось ще деякі переваги цього застосунку:

·         Низьке використання акумуляторної батареї мобільного пристрою, оскільки GPS-навігація працює лише, якщо активно користуватися додатком.

·         Можливість завантажити карти конкретних регіонів Карпат.

·         Пошук найближчого населеного пункту та інформації про села та міста.

·         Транспортні дані щодо населених пунктів (графік руху автобусів, поїздів). Можливість самостійно редагувати інформацію при потребі.

·         Актуальна інформація про прогноз погоди для гірських вершин, сіл і міст.

·         Можливість обмінюватися коментарями і фотографіями на карті.

Завантажити додаток на пристрій Android в Google Play можна за цим посиланням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.