Вівторок, 28 Травня, 2024

ІТ-освіта в Івано-Франківську. “IT STEP Academy”. “IT CLUSTER Academy”. Університет Короля Данила

У час активного розвитку технологій, нової інформації, все більше інноваційних приладів виготовляється для їх обробки. Постає потреба у фахівцях, які вміють зберігати, обробляти, передавати та візуалізувати дані, а також здійснювати програмування пристроїв. Саме цим займаються фахівці з інформаційних технологій, пише frankivsk-future.com.ua. Тож, де у Франківську можна здобути ІТ-освіту?

Навчання ІТ

Охочі вивчати ІТ у Франківську повинні розуміти, що професія в даній галузі передбачає навчання протягом усього життя. Але фундамент, котрий закладають освітні заклади з ІТ, дає змогу швидко освоювати усі новітні розробки. В сучасності, професії, котрі пов’язані з комп’ютерною технікою, ІТ-програмуванням ніколи не втратять актуальності.

Щоб здобути якісну ІТ-освіту, потрібно закінчити відповідний ВНЗ. Навчальні заклади пристосовуються до умов сучасного ринку праці та вдосконалюють чи започатковують нові кафедри. І хоч акцент такого навчання, переважно, на теорії, вона є необхідною базою для кожного спеціаліста.

Звичайно, окрім ВНЗ, франківці можуть обирати самостійне навчання, курси, онлайн-тренінги, ІТ-школи. В сучасності є багато наукової літератури у сфері інформаційних технологій. Вона, переважно завжди, написана просто та зрозуміло, аби її могли використовувати також новачки. 

В такій серйозній науці самодисципліна дуже важлива, а навчання під силу не кожному. Втім, за кілька років постійного вдосконалення знань, можна вже побачити успіхи. Ще трішки зусиль і ви будете здійснювати свої впевнені кроки на фрилансі. 

Розвиток ІТ не припиняється ні на мить, тому слід бути готовим до того, що навчання не припиниться на отриманні диплома. Аби людина стала потрібним спеціалістом, доведеться періодично проходити додаткові курси та підвищувати кваліфікацію в ІТ. В іншому випадку, в сучасній розвиненій компанії ваші послуги будуть, як мінімум, застарілими.

“IT STEP Academy”

Знаходиться у Франківську на вул. Л. Гузара (Новгородська) 49/406. Академія пропонує якісну ІТ-освіту в місті як для дорослих, так і для дітей. Курси для дорослих передбачають: програмування, дизайн, маркетинг та кібербезпеку. Освіта для дітей складається з: ІТ-програм, загальноосвітньої школи та спеціальних заходів під час канікул. Також працівники компанії допомагають визначитись з вибором ІТ-курсу.

За даними з офіційного сайту, “IT STEP Academy” працює на ринку з 1999 року. Коли ІТ тільки розвивались, навчальний заклад вже випускав своїх перших спеціалістів. В сучасності, Академія підлаштовується під потреби ринку праці та невпинного розвитку ІТ. 

Учні та студенти не отримують лише суху теорію, а також вдосконалюють свої навички у виконанні робочих завдань, налаштуванні бізнес-процесів.  Спеціалісти “IT STEP” тісно співпрацюють зі своїми студентами, аби разом досягати успіху.

Випускники Академії отримують роботу не лише у Франківську, а й по всьому світу, в більш ніж 1,5 тис. компаній.

На вибір пропонуються наступні курси: “Тестування ПЗ (QA)”, “Розробка ПЗ на Python”, “UI/UX Дизайн”, “Інтернет-маркетинг”, “Front-end розробка”, “Візуалізація та моделювання 3DS Max”. Охочі також проходять корпоративне навчання та індивідуальні курси. Останні передбачені для тих франківців, які прагнуть вивчити ІТ з нуля, підвищити кваліфікацію у різних ІТ-спеціальностях. Лекції та практики відбуваються наодинці з викладачем, що є дуже зручно.

Також не менш цікавою є корпоративна ІТ-пропозиція. Академія “IT STEP” надає послуги для якісного та професійного навчання на курсах чи тренінгах для керівників, менеджерів та інших працівників компаній.

Освіта для дітей передбачає Малу комп’ютерну академію для 9-14 років, “ІТ-старт” для 7-9 років та комп’ютерну освіту для підлітків. Також учні 5-11 класів можуть навчатись в ліцензованій приватній загальноосвітній “IT STEP SCHOOL”  та початковій “IT STEP SCHOOL” для 1-4 класів. 

Аби літо юні франківці проводили також з користю, канікули можна відбувати спільно з “IT STEP” Академією. Міські ІТ-канікули проходять в обладнаних аудиторіях та студіях, з кафе та ігровими залами. Дітей залучають до навчання в форматі майстер-класів. 

Закордонні канікули з “IT STEP” – це поїздки у табори до розвинених країн, на екскурсії та в ІТ-компанії. Також відбувається профорієнтація, на якій діти пробують свої сили у програмуванні чи дизайні, вчаться створювати стартапи та працювати в графічних редакторах.  Канікули в літніх таборах “IT STEP” розподілені за віковими групами.

Університет Короля Данила

Заклад розташований на Коновальця, 35. Навчання на ІТ-технологіях в університеті дає можливість вже з 3 курсу отримати місце в успішній компанії та заробляти. Така нагода з’явилась тому, що в університеті працюють викладачі-практики. Вони вже на третьому курсі можуть запрошувати перспективних студентів на роботу. Також у ВНЗ проходять конференції “IT Rally”, під час яких можна налагодити комунікацію з представниками різних ІТ-компаній.

В Університеті навчання проходить з “Програмної інженерії” та “Комп’ютерної інженерії”. Саме тому важлива хороша математична підготовка, розуміння фізики та технічних спеціальностей. Необхідними також є знання іноземної мови. ІТ розвивається невпинно, а всі нові правила, стандарти та описи ведуться англійською.

Студент Університету Короля Данила на спеціальностях з ІТ отримує не лише освіту, а й цілий комплекс додаткових переваг. Наприклад, на базі факультету інформаційних технологій була відкрита лабораторія “IoT” (Internet of Things). Тут не лише навчаються студенти, але й проводяться експерименти. 

Ініціатив багато, бо до ВНЗ звертаються ІТ-компанії з різними ідеями. Факультет ІТ на базі Університету намагається не відставати та робить все можливе, аби студенти вчились новому, згідно з потребами ринку праці.

“IT CLUSTER Academy”

По вулиці Чорновола, 7, офіс 306. Академія створена у Франківську зусиллями ІТ-компаній, котрі є учасниками ІТ-кластера в місті. Тому всі заняття проводять лише кваліфіковані професіонали своєї справи. Навчання передбачає командний проєкт, доступ до навчальних матеріалів онлайн, практику та можливість розвивати навички в програмах, які використовуються реальними проєктами.

Коли навчання в “IT Cluster Academy” завершується, випускники проходять співбесіди з HR представниками ІТ-компаній Франківська. В Академії навчання відбувається за наступними напрямками: “HR in iT”, “Quality Control”, “Front end Web Development”, “Java Basics”, “Automation Testing”, “JavaScript+Angular”, “Ruby on Rails”, “Python”, “Java Advanced”, “Project Management”.

“IT CLUSTER Academy” – навчальна платформа для всіх, хто прагне здобувати знання та будувати професійне майбутнє у світі ІТ. Тут можна кардинально змінити професію, вдосконалити знання та створювати перспективні ІТ-проєкти.  ІТ-сфера в Україні випереджує середні темпи розвитку галузі у світі фінансово та за кількістю спеціалістів. Тому, з упевненістю можна сказати, що ІТ є найперспективнішою сферою як у Франківську, так і в державі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.