Субота, 18 Травня, 2024

В Івано-Франківську тимчасово змінили маршрут одного комунального автобуса

Вчора, десятого листопада, в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету прийняли рішення про те, щоб тимчасово змінити один з комунальних маршрутів у місті, інформує «frankivsk-future».

Очільник міста Руслан Марцінків повідомив, що у Франківську змінять маршрут №47К, який курсує з села Березівки Івано-Франківської ОТГ.

«Маршрут із Березівки тимчасово пускаємо до Європейської площі, аби більше кіл було», – пояснив міський голова.

Андрій Гіглюк, який є начальником управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради, сказав, що раніше комунальний автобус №47К курсував за таким маршрутом: від села Березівки до вокзалу. Проте відтепер цей маршрут буде трохи коротшим. Андрій Гіглюк пояснив, що маршрут планують змінити, тому що люди, які проживають у Березівці скаржились на ранішні і вечірні маршрути. Мешканці села говорять, що вони не могли зранку виїхати з Березівки, а ввечері доїхати до нього, пише ГК.

Директор комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталій Голутяк сказав, що вирішити цю проблему можна, якщо додати на маршрут за номером 47К ще один комунальний автобус, але поки такої можливості немає. Тому вирішили знайти інше вирішення цього питання – скоротити час одного кола.

«Відповідно, ми прийняли рішення, аби автобус їхав до Європейської площі, розвертався і повертався у село. Це дозволить робити більшу кількість кіл, автобус швидше буде приїжджати на зупинку в Березівці і більше людей зможе їхати», – повідомив директор КП «Електроавтотранс».

До слова, нещодавно комунальне підприємство «Електроавтотранс» планувало тимчасово припинити курсування маршруту №47К. Причиною такого рішення стала неспроможність підприємства забезпечити безпеку своїх працівників та пасажирів транспорту. До прикладу, одна жінка, вставши посеред дороги, хотіла зупинити автобус. Водій пояснив, що в транспорті немає вільних сидячих місць, тому він не зможе підібрати пасажирів. Проте жінка не хотіла сходити з дороги і заблокувала рух автобуса.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.