Субота, 18 Травня, 2024

Шість тролейбусів закупить Івано-Франківськ за грантові гроші

На закупівлю шести спарених або восьми односекційних тролейбусів Івано-Франківська міська територіальна громада отримає 615 тисяч євро. Ці гроші комунальне підприємство «Електроавтотранс» отримає від Європейського інвестиційного банку, пише frankivsk-future.com.ua.

Мова йде про тролейбуси, які будуть забезпечені також автономних ходом. Про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак. Депутати міської ради восьмого скликання під час сесії ухвалили рішення про залучення цього гранту від банку. Співфінансування відбуватиметься в межах підпроєкту «Оновлення рухомого складу комунального підприємства «Електроавтотранс», інформує видання «Курс». 

Михайло Смушак розповів, що місто вийшло на фінальну стадію закупівлі. Тендер на таке придбання оголосять уже в наприкінці грудня – на початку січні. За його словами, цей проєкт важливий для Івано-Франківська. Він висловив сподівання, що вдасться якнайшвидше оформити закупівлю.

Про закупівлю цих тролейбусів повідомляв директор комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталій Голутяк, повідомляє «Суспільне».  З його слів, цей електробус матиме вигляд «гармошки». Він зможе їхати 25 кілометрів без електромережі та додаткової підзарядки. А після 25 кілометрів йому необхідно знову проїхати електричною мережею ще 10 кілометрів. Це дає велику перевагу під час поломок чи аварій на дорогах. Такі електробуси мають 18 метрів завдовжки. Цей транспорт може вмістити 140 пасажирів.

До слова, чотири місяці тому автопарк «Електроавтотрансу» поповнився шістьма новими автобусами турецького виробництва. Вартість одного – 135 тисяч євро. Він має довжину дев`ять метрів, також транспорт обладнаний кондиціонером та підлаштований до потреб людей з інвалідністю. Нові автобуси курсуватимуть на трьох маршрутах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.