Субота, 18 Травня, 2024

Почали, але так і не завершили ремонт: про реальний стан доріг на Прикарпатті

У 2020-му році розпочався ремонт дороги «Болехів-Козаківка», яка знаходиться в Івано-Франківській області. Але там лише відремонтували невеликий відрізок шляху, яких проходить через село Тисів, що в Болехівському районі. Сьогодні на ремонт цілої дороги потрібно виділити більше як 165 мільйонів гривень.

Про це кореспондентам «Суспільного» повідомило державне підприємство «Дороги Прикарпаття», пише «frankivsk-future».

За словами заступника міського голови Болехова Василя Юрочка, тендер на ремонт дороги «Болехів-Козаківка» було оголошено на суму 169 мільйонів гривень. Минулого року на ремонт доріг витратили понад дванадцять мільйонів. Але зараз будь-якої інформації щодо розподілу суми на ту ділянку дороги поки що немає. Чиновник зазначив, що сьогодні вони чекають на затвердження конкретного переліку доріг, яких потрібно ремонтувати.

Прикарпатець Василь Пукас майже щодня їздить за маршрутом «Болехів-Бубнище», який, до речі, пролягає через дорогу «Болехів-Козаківка». Чоловік каже, що цю дорогу не ремонтували вже майже 40 років. Через такий поганий шлях автобус чимало разів виходив з ладу. Восени дорогу підсипали гравієм, але це не дало ніяких покращень, бо автомобілі розносять той гравій.

Франківець Олег Івасюк приїхав у Болехівську територіальну громаду для того, щоб відпочити. Тепер він повертається до Івано-Франківська. Чоловік зізнається, що цей шлях можна подолати лише за допомогою спеціального транспорту. Каже, що найкраще тут їхати фірою і конями.

«Купити собі фіру, коней. То ж видно, на одні запчастини можна працювати. Я по ній часто не їжджу. Купив би собі коней і їздив би, якби часто довелося, а так, то співчуття людям, які там мешкають», – говорить франківець.

Самі жителі Болехівської ТГ також погано відгукуються про стан дороги «Болехів-Козаківка». Так, наприклад житель села Поляниця Василь Стельмах каже, що дороги такі «хороші», що аж пломби з зубів випадають. За словами Василя, кожен водій, який їде цим шляхом, боїться за своє життя і їздить дуже обережно.

Чоловік їздить цим шляхом лише трактором.

Дорога «Болехів-Козаківка» увійшла до проєкту «Мале карпатське коло». Міська рада Болехова надіється на те, що їм врешті вдасться додатково виділити кошти для того, щоб відновити аварійне дорожнє покриття.

Державне підприємство «Дороги Прикарпаття» повідомило, що ремонт дороги цього року продовжать одразу, як тільки отримають фінансування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.