Субота, 18 Травня, 2024

На дорозі «Івано-Франківськ – Тернопіль» ремонтують мости

На Прикарпатті продовжують ремонтні роботи доріг, що сполучають Івано-Франківську область із Тернопільською. За гроші із державного бюджету триває капітальний ремонт об`їзної дороги міста Тисмениці та десятки кілометрів автотраси Н-18 «Івано-Франківськ – Тернопіль». Далі на frankivsk-future.

На дорозі спорудили вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. Про це інформує Служба автомобільних доріг Івано-Франківської області. За проєктом ремонту також передбачено верхній шар асфальту, облаштування узбіч і водовідвідних каналів, а також очищення річки Ворона та потічків на перетині із трасою. 

Окрім цього, ремонтують переправи. Це, зокрема:

  • Залізобетонний міст довжиною більше 6 метрів
  • Мостовий перехід довжиною 12 з половиною метрів
  • Переправу 54 м
  • Переправу 11 м

Забетонували одну частину проїзної частини мосту через річку Ворона, над іншою частиною працюють. Також триває поточний і середній ремонт дороги «Івано-Франківськ – Тернопіль» на 0 – 4 кілометрах та 11 – 33 км. У селах Клубівці, Олешів і Антонівка облаштували верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

На усіх цих ділянках дорожники нанесли горизонтальну дорожню розмітку. У Клубівцях вони споруджують тротуари, а в Нижневі готуються облаштовувати вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. У цьому населеному пункті ремонтують ще п`ять мостів. Ще один шар асфальтобетону проклали від межі із Тернопільщиною до моста через річку Дністер, що  селі Діброва.

Служба автомобільних доріг повідомляє, що автотраса «Івано-Франківськ – Тернопіль» є важливою магістраллю, котра сполучає центр України із Карпатами. Дорога перетинається також із трасою національного значення «Стрий – Мамалига». Траса проходить через один із найстаріших мостів над річкою Дністер у селі Нижнів. Там проходять важливі маршрути до Дністровського регіонального ландшафтного парку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.