Вівторок, 23 Липня, 2024

На Франківщині розробили новий туристичний маршрут

Нещодавно у Городенці, що на Прикарпатті відкрити новий культурно- туристичний маршрут у рамках проєкту «Pinsel.Return». Більше на сайті frankivsk-future.com.ua.

У культурно-туристичний маршрут об‘єднали десять історичних локацій Покуття. Даний шлях зроблено вперше в Україні та сформовано навколо історичних шедеврів майстра скульптури Йогана Пінзеля – його роботи є популярними у всьому світі. Крім того, його ще називають «галицьким Мікеланджело». Його унікальні роботи можна побачити у Львові, де розташований музей творінь цього митця.

Головною родзинкою туристичного маршруту є костел Непорочного Зачаття Діви Марії з монастирськими келіями та унікальною фігурою Діви Марії, яку створив Георг Пінзель. Також до нього увійшли костел святого Михайла у селі Михальче, церква святого Миколая Чарнецького у селі Семаківці, пам’ятки природи, геології, рідкісні види флори і фауни Дністровського каньйону, а також кілька об’єктів у Городенці: Велика Синагога, церква Успіння Пречистої Діви Марії, Вірменський костел та краєзнавчий музей «Покуття».

Маршрут розпочинається з Києва до Буковелю, але саме новий промаркований маршрут має 17 кілометрів довжини,  яку можна пройти за кілька годин. Ціль маршруту – познайомити туристів із неповторною історією Покуття та унікальними роботами самого скульптора. Туристи матимуть можливість поринути в історію створення самої спадщини та познайомитися із світовим мистецтвом. 

Нагадуємо, що даний маршрут розроблено у рамках проєкту «Інноваційний культурно-туристичний маршрут «Pinsel.Return», який створила Городенківська міська рада. Проєкт орієнтований як на українських, так і на закордонних туристів. Всю інформацію, путівники та аудіогіди можна знайти на офіційному сайті проєкту pokutia.com .

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.