Субота, 15 Червня, 2024

Міністр Шкарлет передав 12 шкільних автобусів громадам Франківщини

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет відвідав Івано-Франківськ та передав територіальним громадам – Снятину, Бурштину та Косові,  а також школам Івано-Франківської області 12 шкільних автобусів, які були куплені за кошти державного бюджету. Загальна вартість автобусів становить близько 23,3 млн гривень. Далі на frankivsk-future.

Міністр Шкарлет зазначив, що доступність освіти – один з ключових пріоритетів діяльності МОН та створення правильних умов освітнього процесу залежить від своєчасного та комфортного транспортування учнів до навчальних закладів.

Шкільні автобуси отримають такі територіальні громади – Снятинська, Бурштинська і Косівська. В результаті загальної оцінки, за державною програмою, щороку департамент освіти та науки купує автобуси, цього року було куплено 12, минулого – 19. За п‘ять років Івано-Франківщина отримала понад 100 нових автобусів. Шкільні автобуси було закуплено з співфінансування держбюджету та області.

Крім цього на Івано-Франківщині потрібно замінити 50 шкільних автобусів та ще 50 купити у вищесказані міста області. Новий транспорт обіцяють  відправити у новостворені опорні школи.

Між цим, міністр відвідав декілька вищих навчальних закладів та ліцеїв міста Івано-Франківська, де ознайомився з їхньою роботою.

Також Сергій Шкарлет додав, що завдяки державному фінансуванню ми маємо змогу оновлювати транспорт для Прикарпаття, також у майбутньому буде додано ще два автотранспорта вищої прохідності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.