Субота, 18 Травня, 2024

«Ми на ці страйки виходити не будемо», – директор КП «Електроавтотранс» про ініціативу мера

В Івано-Франківську комунальне підприємство не буде організовувати акції протесту проти заборони стоячих місць в громадському транспорті, як про це «Суспільному» повідомив Віталій Голутяк, пише «frankivsk-future».

Вчора, двадцять шостого січня, міський голова Івано-Франківська доручив впродовж поточного тижня організувати протести проти заборони сидячих місць. Також Руслан Марцінків прокоментував ситуацію щодо підняття тарифів на проїзд в комунальному транспорті. Він зазначив, що не розглядатиме це питання, якщо у місті не проведуть страйки. 

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк повідомив, що вартість проїзду в комунальному транспорті збільшувати не будуть, якщо витрати підприємства покриватимуть за рахунок міського бюджету. 

За його словами, для підприємства не важливо, за яким тарифом возити людей. Мало того, профспілка навіть готова ініціювати безкоштовний проїзд для усіх франківців. 

«Якщо міський бюджет має гроші для того, щоб відшкодовувати нам на сто відсотків наші витрати, то ми готові ініціювати тариф нуль гривень», – сказав Голутяк.

Також він додав, що комунальне підприємство «Електроавтотранс» не влаштовуватиме протести в Івано-Франківську.

«Наша профспілка має захищати наших працівників. На сьогоднішній день ключове питання – це чому водій має платити штраф за пасажирів?», – наголосив директор підприємства. 

Мешканка Івано-Франківська Галина Шевчук за місяць витрачає на проїзд майже п’ятсот гривень. Жінка користується громадським транспортом три рази на день. Проте з ідеєю мера щодо страйків вона не погоджується. 

«Треба шукати інший вихід. Можливо, пільгові категорії якось обмежувати. Який сенс протестувати, якщо транспорт є збитковим?», – говорить франківка.

Студент Віктор Мельник, який навчається в Івано-Франківську, каже, що його цілком влаштовує теперішній тариф на проїзд. Але хлопець зізнається, що інколи водії комунального транспорту неналежно поводяться, наприклад, можуть нагрубити старшим людям, які заходять в автобус. А щодо ініціативи мера, то студент готовий підтримати законні акції, які Руслан Марцінків опублікує на своїй офіційній сторінці. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.