Четвер, 20 Червня, 2024

Лайфхаки під час купівлі квартири

Люди прагнуть максимально заощадити на покупці чого завгодно. Ми звикли купувати продукти в супермаркеті за акцією або одяг на розпродажі. Бажання зекономити також розповсюджується і на житло. Хоча ринок нерухомості більш складний, є декілька способів, які допоможуть купити квартиру в Івано-Франківську і заощадити свої гроші. Знайти потрібні варіанти ви завжди зможете на OLX: https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/kvartiry/prodazha-kvartir/ivano-frankovsk/. А про способи зекономити ми розповімо.

Дочекайтеся старту продажів

Максимально вигідно купити квартиру в новобудові можна на старті продажів. Чим раніше, тим дешевше. Іноді забудовник виводить у продаж не всі квартири, а тільки деякі з них. І чим далі термін їх виведення від старту продажів корпусу, тим дорожче вони будуть. Більшість забудовників починають продаж на ранньому етапі. Це вигідно всім. Ви отримуєте недороге житло, а забудовник — кошти для реалізації свого проєкту.

Не соромтеся просити про знижку

За останні роки знижки та акції проводять дуже мало компаній-забудовників. Однак вони є, і ними цілком реально скористатися. Деякі забудовники вже не пропонують фіксовані знижки за оплати 100 %, а стали робити розрахунок знижки в індивідуальному порядку. А це означає, що можна попросити більш вигідні для себе умови. Під час спілкування з менеджером з продажу частіше нагадуйте про конкурентів — їх сьогодні достатньо в будь-якого забудовника.

Звертайте увагу на пору року

В основному всі забудовники більш схильні до зниження ціни і надання адекватної знижки під час зниження попиту на житло. А ось у пік ажіотажу вони люблять підвищувати вартість. Високий показник попиту на ринку нерухомості відзначається в середині весни, восени і в грудні. Низький попит припадає на січень-лютий і в літній час.

Також не забувайте, що менеджер, який співпрацює з вами, завжди має свій план і зацікавлений в укладанні більшої кількості угод до того моменту, коли прийде час подавати звітність. Звідси випливає, що в період перед звітністю з ним буде набагато легше домовитися про знижку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.