Вівторок, 23 Липня, 2024

У Франківську планують збудувати нове автобусне депо і тролейбусну лінію

В Івано-Франківську наступного року планують збудувати нове автобусне депо і тролейбусну лінію.

Про це під час свого першого офіційного відеозвернення в якості заступника міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа повідомив Михайло Смушак, директор Департаменту житлової та комунальної політики міського виконавчого комітету, пише «frankivsk-future».

«Величезна робота нас очікує щодо розвитку громадського транспорту. Сьогодні ми мали нараду комунальних підприємств «Електроастотранс» з керівником Віталієм Голутяком та його заступником Андрієм Тютюником. І ми намітили основні шляхи щодо розвитку комунального громадського транспорту в Івано-Франківську на наступні п’ять років», – повідомив заступник міського голови.

За словами Михайла Смушака, наступного року розпочнуться роботи над створенням ще одного депо. Він пояснив, що у діючому депо, яке знаходиться в районі Пасічна на вулиці Тролейбусній, немає достатньо місць для того, щоб належним чином зберігати та обслуговувати транспорт. 

«У 2021-му році ми повинні знайти місце, ділянку, і побутувати нове автобусне депо. Звичайно, було б найкраще, якби побудували одразу тролейбусне депо, але це набагато складніше і набагато дорожче. Тому автобусне депо ми повинні точно побудувати», – сказав Смушак. 

Крім того, з наступного року у місті планують збудувати нову тролейбусну лінію. Очікується, що нові тролейбусні маршрути будуть проходити вулицями Мазепи та Гурика. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.