Понеділок, 15 Липня, 2024

Як дістатися до Буковеля та чому трансфер — це кращий варіант

Гірськолижний курорт Буковель, що розташувався на висоті понад 900 м над рівнем моря, розвивається сьогодні шаленими темпами. Це й радує, й одночасно створює ряд проблем, серед яких головна  — комфорт і безпека маршрутів.

На щастя для туристів, є компанія “Transferbus”, де знають, як забезпечити зручне транспортне сполучення — трансфер на Буковель.

У цій статті ми розповімо, як працює “Transfebus” і в яких містах можна замовити авто до Буковеля.

Як дістатися до Буковеля?

Скажімо так, до того як ви доберетесь на підйомнику до найвищої точки на території курорту, вершини г. Довга, вам доведеться пройти доїхати до одного з міст Західної України, звідки фактично й починається “фінішна пряма” на Буковель. Це в першу чергу Івано-Франківськ, — обласний центр однойменної області, на території якої й знаходиться курорт, Тернопіль, звідки в Буковель зазвичай їдуть туристи зі сходу, Чернівці та Львів.

Як потрапити в Івано-Франківськ? Зараз сюди можна дістатися автобусом, поїздом, літаком.

Список маршрутів і час відправлення без проблем знайдеться в інтернеті, там же у вас буде можливість і забронювати квиток.

Сьогодні найпопулярніший транспорт у туристів в цьому напрямку — автобус або поїзд, на якому з пересадкою в Івано-Франківську можна доїхати, через Яремче до самого Татарова.

Що стосується літаків, то до Івано-Франківська є рейси з великих міст України — Львова, Одеси, Дніпра, Харкова, Києва. Втім, цей спосіб пересування не настільки популярний через високі ціни на квитки.

Аналогічним способом можна дістатися також до Львова, Тернополя, Чернівців. По суті, це найпростіша частина шляху, складності ж починаються, зазвичай, після того як ви опинитесь в одному з  цих обласних центрів і почнете шукати зручний вид транспорту до Буковеля.

Чому в Буковель так складно потрапити?

В усьому “винне” географічне розташування с. Поляниця, біля якого й знаходиться гірськолижний курорт. На жаль, але транспортна система України ще далека від досконалості. І якщо до Татарова є прямий рейс навіть з Києва, то доїхати до самого Буковеля буде непросто, звичайно, якщо ви заздалегідь не спланували маршрут.

З нашої точки зору, оптимальний варіант на сьогодні в цьому випадку — трансфер, замовлений заздалегідь автобус, із зазначеною заздалегідь кількістю пасажирів. Втім, щоб не бути голослівними, спочатку “пройдемось” по альтернативних способах, а потім поговоримо про переваги трансферу.

Отже, перше, що спадає на думку — це таксі, що якби й зручно, але це тільки до тих пір, поки вам не доведеться розплачуватися за послугу. Гарантуємо, ціна за поїздку в Буковель таким видом транспорту вас не потішить.

“Наші люди в булочну на таксі не їздять”?

Хто замовляє авто до Буковеля? Виключно туристи, у яких грошей кури не клюють або ті, хто приїжджає до обласного центру вночі та не бажає чекати рейсового автобуса. До речі, рейсові автобуси ходять в цьому напрямку нерегулярно, їдуть до місця призначення довго, а про комфорт краще й не говорити.

Чим ще добираються до Буковеля? Особистим транспортом, якщо він є, автостопом або за допомогою сервісу BlaBlaCar. Останні два варіанти — це якщо хочете заощадити та не боїтесь їздити з незнайомими людьми.

Можна й пішки (від того ж Івано-Франківська), якщо у вас міцні ноги, хороша компанія і ви любите екстрим. А ось якщо ви любите комфорт, швидкість і не хочете за це переплачувати, тоді краще скористатися трансфером від компанії “Transferbus”.

Переваги трансферу від “Transferbus”

Наближаючись до Івано-Франківська, туристи милуються гірськими пейзажами й у них, зазвичай, виникає оманливе відчуття, що справу вже зроблено та можна розслабитися. Закінчується ця ілюзія на автовокзалі в Івано-Франківську, коли доводиться кілька годин чекати рейсовий автобус або брати таксі за нечувану суму.

І тут поговоримо про головну перевагу трансферу — в Трансфербас не ви чекаєте автобус, а він чекає на вас в певному місці.

Другий плюс сервісу — вам не треба чекати, поки водій набере потрібну кількість пасажирів. Трансфер від “Transferbus” до Буковеля — це послуга тільки для вас і вашої компанії.

Ще один важливий фактор — вартість поїздки по системі “трансфер” фіксована й точно не залежить від заповнення салону або настрою водія. Ціну за дорогу до Буковеля ви дізнаєтеся в день бронювання й вона 100% не зміниться до моменту посадки в автобус.

Трансфер з Тернополя та Львова

Тернопіль — місто прекрасне з усіх боків, за винятком розкладу графіка руху поїздів до Івано-Франківська. Ходять ці поїзди три рази на добу — вранці, ввечері та пізно вночі. Втім, не потішить вас і альтернативний варіант — “тягтися” 4 години рейсовим автобусом до Татарова, де знову доведеться чекати транспорт, щоб доїхати до Буковеля.

Що пропонує трансфер Тернопіль — Буковель?

Як тільки ви опинитесь на вокзалі в Тернополі, вас зустрінуть біля вагона та довезуть без пересадок безпосередньо до входу в готель.

Що ж стосується Львова, “столиці” Західної України й найбільшого залізничного вузла регіону, то все, що вам можуть тут запропонувати — це некомфортний поїзд на Рахів або автобус, що йде до Буковеля не менше 5 годин. До того ж ціни на нього й час відправлення змінюються часто та без очевидної причини.

З “Transferbus” такі сюрпризи виключені. Крім того, ви завжди можете знизити вартість трансферу, для чого під час бронювання знадобиться тільки вказати, що ви згодні їхати з “сусідами”. Ще один варіант отримати “бонус на знижку” — їхати в Буковель компанією від 10 осіб.

Ну й “контрольний постріл” на користь трансферу — це безпека поїздки, яка, як відомо, залежить в першу чергу від водія.

Сьогодні кадрова політика “Transferbus” щодо персоналу — максимально скрупульозний підхід у відборі водіїв, що сформувався на основі багаторічного досвіду з обслуговування маршрутів до Буковеля. Це гарантує безпеку вам і вашим близьким під час поїздки.

А що стосується надійності техніки, то компанія регулярно оновлює свій автопарк, тому будь-які сюрпризи з аваріями через несправність авто практично виключені.

До відома, у 2021 р. “Transferbus” активно розширює географію поїздок і в вже запустив рейс Хмельницький — Буковель.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.