Четвер, 20 Червня, 2024

На Буковелі в період червоної зони діють «ідентифікатори безпечного гостя»

Систему ідентифікаторів безпечного гостя розробили на гірськолижному курорті Буковель. Вона повинна спрощувати процедури перевірки сертифікату про вакцинацію або одужання відпочивальника. Більше на frankivsk-future.com.ua.

Зважаючи на червону карантинну зону, що діє в Івано-Франківській області від 24 січня, відпочивати на курорті можна тільки людям, котрі пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, або ж мають ПЛР-тест чи документ про одужання.

Відтепер на Буковелі гості можуть пройти підтвердження цього статусу тільки один раз. Це можна зробити під час поселення в готель, купівлі скіпасів у касах курорту, під час отримання спортивного спорядження, або ж в інших місцях, котрі пристосовані для перевірки адміністрацією курорту, інформує «Курс». 

Після того, як відпочивальник покаже необхідні документи, він отримає ідентифікатор безпечного гостя. Це спеціальний значок, який треба закріпити на верхньому одязі чи іншому видному місці. Він має спростити ідентифікацію вакцинованого відпочивальника. Його бачитимуть працівники курорту та правоохоронці – це сигналізуватиме про безпеку для оточуючих. 

Відтак, з таким знаком гості гірськолижного курорту матимуть змогу  не підтверджувати свій статус вакцинованого чи перехворілого щоразу біля підйомників, на ярмарках, атракціонах, чи в інших місцях. 

Прес-служба курорту Буковель інформує, де можна отримати такий ідентифікатор:

  • На рецепції готелю під час заселення;
  • У касах під час покупки «скіпасів»;
  • На прокатних пунктах під час оренди гірськолижного спорядження;
  • У пунктах експрес-тестування на коронавірус (багаторівневий паркінг №1 та №2, а також медичний центр курорту);
  • В готелях-партнерах поблизу.

Нагадаємо, що від 24 січня на всій території Івано-Франківської області діють карантинні обмеження червоної зони. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.