Субота, 18 Травня, 2024

Щоб розвивати туризм: франківські депутати просять уряд та УЗ відновити колію від Підвисокого до Галича

В Івано-Франківській міській раді нещодавно ухвалили звернення до уряду та Укрзалізниці щодо відновлення залізничної колії, яка простягається від села Підвисокого до Галича.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі, пише frankivsk-future.com.ua.

За словами Руслана Марцінківа, відновлення колії протяжністю 29 кілометрів від Підвисокого до Галича допоможе на дві години скоротити час приїзду з Києва до Івано-Франківська.

«Це допоможе відразу з’єднати дві артерії Тернопіль – Ходорів та Ходорів – Івано-Франківськ. Також, це допоможе скерувати пасажирські поїзди з півдня і сходу України та з Києва, що оптимізує час у дорозі», – йдеться у зверненні франківських депутатів.

Міські чиновники переконані, що відновлення залізничної колії – це максимально оптимальне і виправдане рішення, оскільки воно не потребує великих затрат і значних транспортних будівництв. Крім того, реалізація цього проєкту вплине на розвиток туристичної галузі в Івано-Франківську.

Відомо, що в Україні раніше будували подібні залізниці, наприклад колію з Києва до Борисполя.

Звернення депутатів Івано-Франківської міської ради щодо відновлення залізничної колії вже опрацювали з Міністерством фінансів, як зазначив Марцінків. Тепер це звернення направили до уряду та АТ «Укрзалізниця». Чиновники сподіваються на позитивне вирішення цього питання, повідомляє «Укрінформ».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.