Вівторок, 21 Травня, 2024

Франківськ потрапив у фінал конкурсу «Молодіжна столиця України»

Івано-Франківськ увійшов до когорти фіналістів конкурсу «Молодіжна столиця України». Список фіналістів організатори оголосили 27 січня. Про це на своїй сторінці у Facebook інформує департамент молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради. Далі на frankivsk-future.

Окрім нашого міста, до фіналу потрапили 9 українських міст: Буча, Вінниця, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Ужгород, Полтава, Умань та Чернівці. Івано-Франківськ потрапив до фіналу конкурсу не вперше.

Цього року для перемоги у другому етапі учасникам необхідно буде заповнити конкурсу заявку та підготувати відео-презентацію до 25 лютого 2022 року.

Головна мета конкурсу «Молодіжна столиця України» – це створення активної співпраці між місцевою владою та молоддю. Також він повинен сприяти створенню комфортних умов для розвитку молодіжних середовищ в українських містах. 

Основні завдання, що ставлять організатори – це залучення молодого населення до управління містом, підвищення відповідальності молоді за якість життя в місті. Окрім того, це обмін досвідом в регіонах та сприяння процесу децентралізації. А головне – організатори прагнуть боротися із негативними тенденціями міграції молодих людей.

Конкурс організовує Міністерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics, National Youth Council of Ukraine.

Зі слів організаторів, конкурс сприяє промоції міста, підвищує рівень довіри молоді до процесів місцевого самоврядування, налагоджує зв’язки із європейськими містами та активізує молодь до змін на місцевого рівні. 

Національний конкурс проводять щороку, визначаючи найкраще місто для проживання і розвитку молоді. Участь у ньому мають змогу брати усі міста країни, незалежно від кількості населення, розмірів чи адміністративного статусу. Для участі представниками місцевої влади та молодіжному осередку необхідно заповнити заявку. Її повинен підписати міський голова та представники різних молодіжних громадських організацій. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.