Вівторок, 28 Травня, 2024

Франківські комунальники відзвітували про готовність міста до зими

На дворі вже майже середина листопада і місто починає готуватися до зими. Окрім новорічних прикрас та ялинки, як завжди, варто приділити увагу і питанням господарського плану. Адже кожного року комунальні підприємства говорять про виконану підготовку до зимової погоди а потім по місту пробки і черги в травмпункт. Далі на frankivsk-future.

Сьогодні, 10 листопада, відбулася чергова оперативна нарада, на якій голови комунальних підприємств звітували про підготовку до зими громаді та меру Руслану Марцінківу.

Муніципальна дорожня компанія (МДК), зі слів її керівника Віталія Бурка, почала готуватися до зими ще весною і для подолання заметів на дорозі ожеледиці було закуплено 500 тон технічної солі. Станом на сьогодні на підприємстві є 3000 тон солі та 600 тисяч піщано-соляної суміші. Також очільник МДК припускає, що при тогорічній інтенсивності опадів цього вистачить на цей рік і ще будуть залишки на наступний. Але не виключають і розвиток подій, при якому зима буде суворішою. Тому докуповуватимуться матеріали за необхідністю, також був укладений тендер на 2 тис тон солі та відсіву. Ще, у зв’язку із розширенням меж Івано-Франківська за рахунок навколишніх сіл, було додано чотири нові маршрути для курсування спецтехніки. Також Віталій Буртко розповів про те, що з початку листопада автомобілі для поливання на підприємстві переобладнували для розкидання солі та, станом на вчора, було повністю укомплектовано штаб із працівників для безперервної роботи у три зміни.

Міський голова Руслан Марцінків запропонував при необхідності долучити до робіт також підрядників для сіл та створити у селах дільниці.

Голова КП Благоустрій зі свого боку сказав, що його підприємство теж підготувало спецтехніку, що буде прибирати сніг з вулиць а також розробило маршрути, якими буде здійснюватися ручне та механізоване прибирання.

Для прибудинкових територій не вистачає лише одного трактора

Також відзвітувала про підготовку КП «Теплий дім» його керівниця Наталія Ярощук. Для прибирання територій біля будинків підприємство закупило 64 тони піщано-соляної суміші, яку будуть використовувати для посипання доріжок і виходів з під’їздів. Та, за словами керівниці, техніки не вистачає. Загалом є три трактори, з яких у КП лише один, ще два у підрядників. І якщо перший буде відправлений в одну частину міста, протилежна сторона буде очікувати. Тому вона попросила в мера виділити ще один трактор.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.