Субота, 18 Травня, 2024

У Франківську готуються підсвітити вулицю 24 серпня

У Франківську активно готуються підсвітити вулицю 24 серпня. Там розпочали підготовку два тижні тому. Робітники вже облаштували закладні під опори освітлення. Зараз там прокладають кабельну мережу, пише frankivsk-future.com.ua.

На цій вулиці з двох сторін освітлення встановити не вдасться. Це пов’язано з її специфікою. Тому тут встановлять конструкції з одного боку. Це повинно врятувати від темряви тротуар та проїжджу частину дороги.

Декілька років тому на вулиці провели капітальний ремонт. Про це повідомив Віктор Синишин, депутат Івано-Франківської міської ради. За його словами, тут облаштували місця для паркування, велодоріжки, встановили нову бруківку, асфальтне покриття.

Віктор Синишин зазначив, що на вулиці ще не вистачає освітлення, адже вона дуже темна. Депутат додав, що саме тому на вулиці 24 серпня зараз проводяться роботи зі встановлення вуличного освітлення. Закінчення робіт планують через три тижні. Адже, за словами Синишина, скоро швидше темнітиме, а тут є багато дітей, які йдуть до школи, мешканці на роботу. Тож встановлення освітлення необхідне для безпеки водіїв та пішоходів.

Нагадаємо, що раніше уже завершили освітлення вулиці Василя Стуса – від вулиці Миколайчука до вулиці 24 серпня.

Протяжність нової кабельної лінії на цій вулиці близько 700 метрів, каже пан Роман, представник підрядної організації. За його словами, тут встановлять 18 металевих оцинкованих опор зі світлодіодним вуличним освітленням. За проектом робітники використовують подвійні кронштейни, які освітлюватимуть пішохідну зону та дорогу. Такі самі опори встановили і на вулиці Василя Стуса.

Як розповів Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, це новий житловий масив і йому потрібно світло. За його словами, після завершення робіт на вулиці 24 серпня район, до якого вона належить, буде повністю підсвічений. Проте є ще маленькі вулички, які також потребують освітлення. Як зазначив мер, поступово робитимуть і цю роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.