Неділя, 14 Квітня, 2024

Прямуватимуть до сіл: Івано-Франківськ закупить ще 7 нових комунальних автобусів

Вчора, восьмого квітня, відбулося чергове засідання виконкому Івано-Франківська. Під час цього засідання ухвалили рішення щодо закупівлі семи нових комунальних автобусів для «Електроавтотрансу». Ці автобуси планують взяти у лізинг терміном на 2,5 років.

Детальніше про закупівлю нового пасажирського транспорту розповідається в сюжеті «Каналу 24», пише «frankivsk-future».

За словами директора КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка, закупівля додаткових автобусів стала для них вимушеним кроком, оскільки сьогодні в Івано-Франківську існує реальна потреба в обслуговуванні всіх необхідних маршрутів.

«У зв’язку з тим, що зараз є тимчасовий перевізник на маршрутах № 58, 59, 60 і 61, то ми чотири автобуса зняли з міських маршрутів і віддали туди. А для того, щоб повернути ці автобуси на міські маршрути, необхідно доукомплектувати парк ще автобусами, які будуть їхати по цих маршрутах  (58, 59, 60, 61). Тому було прийнято рішення по закупівлі семи автобусів», – пояснив Голутяк.

Як стало відомо, на згадані маршрути планують запустити турецькі дев’ятиметрові автобуси, які вже добре знайомі жителям Івано-Франківська. Відтак кількість «коротких турків» (як називають комунальні автобуси у місті) зросте від 5 до 12.

Вартість одного автобуса турецького виробництва з усіма комфортними умовами для пасажирів становить приблизно 4,5 мільйонів гривень.

Очікується, що місто отримає ці автобуси влітку. Чотири з них прямуватимуть до сіл, а три курсуватимуть міськими маршрутами. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.