Субота, 18 Травня, 2024

Як зміниться транспортна інфраструктура у Франківську-2022

Транспортна інфраструктура Івано-Франківська зазнає неабияких позитивних змін уже в цьому році. Як зазначив мер міста на своїй сторінці, влада має окреслені цілі, що стосуються комунальних та дорожніх питань, які планують здійснити у 2022 році, пише frankivsk-future.com.ua.

Транспортна система області представлена залізничним, автомобільним та повітряним видами транспорту та є однією з найважливіших складових виробничої і соціальної інфраструктури Івано-Франківської області. 

Територією області проходять національні автодороги Н-09, Н-10, Н-18. Вони пов’язані з європейською автомагістраллю Е50 (французький Брест – Ужгород, Закарпатська область – пропускний пункт Довжанський, Луганська область), яка проходить через північну частину області, поєднуючись із маршрутами Е40 (Венеція – Київ) та Е85 (Балтійське море – Чорне море).

Прямим залізничним сполученням Івано-Франківськ (через Львів) з’єднаний з: Берліном, Будапештом, Братиславою, Варшавою, Вроцлавом, Краковом, Мінськом,Прагою. Також міжнародний аеропорт “Івано-Франківськ” має зручне географічне розташування та забезпечує обслуговування повітряних суден всіх типів. Пропускна здатність – 400 пасажирів за 1 год. Івано-Франківськ сполучений щоденним авіарейсом з м.Києвом, звідки здійснюються вильоти в більшість країн світу. Прямі авіарейси здійснюються в міста Анталія (Туреччина) та Неаполь (Італія).

За словами мера Івано-Франківської області Руслана Марцінківа, у 2022 році планується встановлення 5-ти нових світлофорів та реконструкцію 5-ти існуючих, облаштування 5 нових кілець, встановлення 15-ти острівців безпеки, встановлення 50-ти понижень на переходах, підсвічування 25-ти переходів, розробка 10-ти нових схем руху, встановлення 25-ти берлінських подушок та 50-ти «лежачих» поліцейських.  Крім того, у місті з‘явиться 10 нових зупинок, 50 нових урн і 20 підземних сміттєвих контейнерів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.