Субота, 18 Травня, 2024

Оригінальні знімки: красиві місця для фотографій на Прикарпатті

Сьогодні важко уявити своє життя без фотографій. Деякі люди майже кожного дня заповнюють ними галерею на своєму смартфоні, деякі люблять зберігати лише особливі моменти свого життя на фотографіях, а інші мають за звичку друкувати знімки. Якщо говорити про сучасних людей, які регулярно постять цікаві фотографії на своїх сторінках в соцмережах, то не можна не згадати, що для них це коштує чималих зусиль. Часто буває нелегко знайти красиві місця для нових знімків, хоча таких місць досить багато, зокрема в Івано-Франківській області, зазначає «frankivsk-future.com.ua».

А для того, щоб вам не доводилось довго шукати мальовничі місця на Франківщині, МІСТО підібрало декілька особливих локацій, де можна зробити багато красивих знімків. 

Манявський водоспад в Богородчанському районі 

Як відомо, Манявський водоспад є одним з найвищих водоспадів в Українських Карпатах. Він розташований на річці Манявці у дуже гарній мальовничій ущелині, серед гір зі стрімким спуском. На цій локації можна влаштувати романтичну весільну фотосесію, яка надовго запам’ятається молодим. 

Ось наприклад, фотографії, зроблені професійним фотографом Віктором Галюком. 

На фото: Роман та Ольга Паливода

Дістатися до цього місця з Івано-Франківська можна одним із рейсових автобусів, які курсують до села Манява. Найчастіше ці автобуси вирушають з автостанції, що на вулиці Мазепи. 

Ставок в селі Яблунька Богородчанського району

До цього ставка дістатися не так просто, як до Манявського водоспаду. Але, напевно, кожному прикарпатцю варто побувати тут хоча б один раз. Сюди вигідніше приїхати своїм автомобілем. В центрі села Яблунька потрібно спочатку повернути у напрямку сусіднього села Кричка. Далі, після першого моста, виїхати на з’їзд, що по правому боці. Тоді польовою дорогою доведеться подолати автомобілем трохи більше одного кілометра. Якщо ви нікуди не звернете, то одразу побачите цей красивий ставок. 

Фотографії зроблені Анною Дашковець 

Невелика оглядова вежа у Верховині

Ця невелика оглядова вежа знаходиться на одному з Верховинських пагорбів. Вказівник, що стоїть в центрі селища, показує, як дістатися до локації. Для цього потрібно спочатку пройти невелику відстань вузькою стежкою, що простягається між будинками місцевих жителів, і закінчується біля підніжжя крутого пагорбу. Далі вам доведеться рухатися приблизно 600 метрів дорогою, яка веде до поляни, біля якої знаходиться ця оглядова вежа. 

На світлинах можна побачити, як виглядає вежа і які мальовничі знімки можна зробити на цій локації. 

Фото Світлани Лелик 

Полонина Малиновище в Богородчанському районі

Полонина Малиновище – місце, де раніше знаходилися військові бази та вишкільний табір Української Повстанської Армії. Сьогодні ця полонина приваблює туристів своєю загадковістю, спокоєм і тишиною. І хоча в Карпатах є чимало гарних полонин, унікальні знімки можна зробити також тут. 

Полонина Малиновище розташована між такими селами Богородчанського району як Яблунька, Пороги і Манява. Можна спланувати поїздку на Манявський водоспад і водночас відвідати цю мальовничу полонину. 

Фото: Анна Дашковець

Косівський аеропорт

Цікава локація, на яку теж варто звернути увагу тим, хто любить робити оригінальні фотографії. Приватний аеродром знаходиться в селі Черганівка Косівського району. Сьогодні він не сертифікований, тобто не дійсний. Але на початку 2000-х один місцевий підприємець відкрив на базі аеропорту приватний аероклуб. Тому не дивно, що зараз там можна побачити не один літальний апарат. На фоні цих літаків можна влаштувати красиву фотосесію. 

Фотограф: Діана Цуприк

Модель: Вікторія Пасайлюк

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.