Субота, 18 Травня, 2024

Франківчанам подали тепло

У Івано-Франківську почався опалювальний сезон. Станом на 20 жовтня у місті запущено 22 котельні, та ще 12 у процесі запуску. До кінця тижня уже всі котельні мають працювати, повідомив міський голова Руслан Марцінків на ранковому ефірі на радіо “Західний полюс”, йдеться на сайті «Теплокомуненерго». Далі пише “frankivsk-future.com.ua“.

Посадовці наголосили, що першочергово теплопостачанням забезпечуються школи, дитсадки та медустанови.

Чому виникають затримки

Опалювати житлові будинки починають у разі зниження температури до +8° C та нижче. Минулого тижня гідрометеоцентр повідомив, що температура повітря у Івано-Франківську коливалась у межах від +9° C до +10° C.

Ще одна причина – повітряні корки. Жителям багатоповерхівок необхідно виконати просту процедуру – випустити повітря з батарей. У разі виникнення труднощів у виконанні технічної процедури, необхідно зателефонувати в Аварійно-диспетчерську службу.

І третя причина чому тепло може не подаватись вчасно – старі котельні. Після їх запуску іноді доводиться усувати неполадки, що може зайняти певний час.  Попри це, влада запевнила, що франківці не залишаться без тепла.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.