Четвер, 20 Червня, 2024

Як запобігти небажаній вагітності?

Є безліч причин через які жінка не готова стати мамою. Хронічні хвороби, нестабільне фінансове становище, низький соціальний статус. У будь-якій із цих ситуацій на допомогу приходять контрацептиви. Є безліч методів, які дають змогу уникнути небажаної вагітності та не завдати шкоди своєму здоров’ю.

Що таке контрацепція, ефективні методи?

Контрацепція — це комплекс заходів, спрямованих на запобігання небажаній вагітності. Засоби, які використовуються, називають контрацептивами.

До найефективніших відносять такі:

  1. Презервативи — надійно захищають від хвороб, які передаються статевим шляхом. Мають доступну ціну, системно не впливають на організм, хороший вибір для тих, хто веде регулярне статеве життя. Для їх підбору не потрібно попередньо приходити на обстеження до лікаря. Як і будь-які засоби, вони мають певні мінуси — низька чутливість, не підходять людям з алергією на латекс.
  2. Сперміциди — спеціальні речовини, які повністю знерухомлюють сперматозоїди, внаслідок цього вони не здатні проникнути в порожнину матки. Ці засоби надійно захищають від інфекцій, підходять людям, яким заборонено використовувати гормональну або внутрішньоматкову контрацепцію. Пам’ятайте, слід суворо дотримуватися правил застосування. У рідкісних випадках можуть виникати незначні подразнення, алергія шкіри та статевих органів.
  3. Гормональна контрацепція — ефективна на 99,9%, гінекологи вважають її однією з найкращих. Вона здатна налагодити менструальний цикл, також має лікувальний ефект у разі різних гінекологічних хвороб. Придбати гормональні таблетки жителі Івано-Франківська зможуть, перейшовши по ссилці. Тут представлений хороший гормональний препарат за прийнятною ціною, який дасть вам змогу вберегти себе від небажаної вагітності.

Таблетки слід приймати щодня, в один і той самий час. Таким чином, у вас знизяться болісні відчуття під час менструації, цикл налагодиться, буде надійний захист яєчників і ендометрія від онкологічних захворювань.

  1. Внутрішньоматкова спіраль. Це ще один ефективний метод запобігання небажаній вагітності. Суть дії спіралі проста — вона сприяє згущенню слизу, який виходить із цервікального каналу, тим самим створюючи бар’єр для проникнення сперматозоїдів. Мідь, що входить до складу спіралі, негативно впливає на сперматозоїди, знерухомлює їх, а також запобігає овуляції. Серед позитивних моментів потрібно відзначити той факт, що ви можете не думати про запобігання 5-6 років, також спіраль не чинить системної дії на організм, можна застосовувати в період лактації.
  2. Гормоновмісна спіраль — гормони містяться в системі, вони діють у порожнині матки, стоншують її слизову оболонку, знешкоджують сперматозоїди. У таких умовах запліднення неможливе. Контрацептив діє протягом 4-5 років, чинить лікувальну дію, добре підходить жінкам, які мають гіперпластичні процеси ендометрія.

Як вибрати відповідний варіант?

Пам’ятайте, займатися підбором контрацепції самостійно не варто. Краще звернутися до лікаря. Перш ніж призначати певний препарат, гінеколог проведе ретельне обстеження, огляне вас на кріслі, зробить необхідні мазки. У деяких випадках досліджується гормональний фон.

У зв’язку з тим, що підвищений вміст гормонів в організмі може призводити до згущення крові та порушення гомеостазу, будьте готові до комплексного обстеження стану гомеостазу. Крім цього, зроблять УЗД органів малого таза. Не варто хвилюватися, оскільки ці процедури безпечні, безболісні, їх нескладно пройти. Вони дадуть змогу лікарю підібрати найефективніший і найбезпечніший метод для вас. Пам’ятайте, тільки правильно підібрана контрацепція буде виконувати свою функцію і позбавить вас від ускладнень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.