Четвер, 18 Квітня, 2024

Як розмитнити авто в Івано-Франківську легко та швидко

Для франківчан не секрет, що старі автомобілі з-за кордону часто поводяться набагато краще і передбачуваніше, ніж чудеса вітчизняного автопрому. Адже умови експлуатації чітко відбиваються буквально на кожній деталі, на кожному гвинтику залізного коня! Саме тому ті авто, які прибули до нашої країни з-за кордону, жителі Івано-Франківська вважають за краще купувати насамперед.

Однак з ними на кожного громадянина країни чекає безліч неприємних турбот, і перша з них (і досить дорога, до речі!) – це вона – Велике та Жахливе Розмитнення! Саме митне оформлення покупки здатне зіпсувати нерви, позбавити сил, коштів і бажання взагалі будь-що щось купувати, крім триколісного велосипеда.

Шлях до заповітних номерів

Митне оформлення в Україні має відбуватися так: під час першого заїзду на територію нашої країни покупець має надати можливість оглянути автомобіль співробітникам пункту проходження митного контролю. Це необхідно для того, щоб визначити стан машини. Далі слід сплатити всі необхідні збори та комісії, отримати розрахункові документи та оформити митну декларацію належним чином. Після цього авто вирушить на митницю, а щасливому господареві доведеться потурбуватися про безліч фінансово-юридичних формальностей. Згодом залишиться лише поставити свого нового залізного коня на облік в Україні, отримати номери та техпаспорт, і можна кататися рідними дорогами.

Кінь залізний, нерви – ні

Однак більша кількість нарікань франківчан спричиняє значний і не завжди зрозумілий список документів, які слід мати при собі та оформлювати на різних етапах легалізації авто. Так, наприклад, він може виглядати так:

  1. Договір купівлі-продажу або дарування авто (на підставі чого ви ним володієте);
  2. Водійські права;
  3. Техпаспорт на автомобіль;
  4. Страховий поліс;
  5. Документ про зняття авто з обліку в країні, звідки ви його везете.

Цей перелік неповний і може включати в себе безліч додаткових пунктів – довіреностей, сертифікатів, довідок, попередніх декларацій та іншого, іншого, іншого. І ось тут на сцені з’являється Він – брокер від компанії УкрВіпСервіс! З ним ви отримаєте такі можливості та переваги:

  • кваліфіковані консультації з усіх питань, пов’язаних із розмитненням авто;
  • оформлення документів швидко та правильно – вам у всьому допоможуть і все зроблять;
  • укладання договору про співробітництво та чітке його дотримання;
  • повністю полегшити і прискорити процес розмитнення, щоб ви могли якнайшвидше сісти за кермо;
  • легкість та приємні емоції в результаті співпраці з УкрВіпСервіс.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.