Субота, 18 Травня, 2024

Прокат авто в Києві. Які локації варто відвідати франківцям

Перед зимовими святами франківці задумуються як отримати незабутні враження та куди податись за різдвяною атмосферою. Звичайно, сніжна погода вже додає настрою. Але з кожним роком на неї годі й чекати. Тому слід самотужки дбати про відповідний настрій. Наприклад, організувати поїздку в Київ. Столиця має чимало цікавих локацій. Для цього варто перейти за посиланням та орендувати авто. Бути незалежним від громадського транспорту та пересуватись з комфортом – що може бути краще у зимову холоднечу?

Цікаві локації Києва

Навіть, якщо франківські туристи вже бували не раз в Києві, місто завжди знайде нову місцину, аби здивувати своїх відвідувачів. Цікавими локаціями, до прикладу, є:

  • Китаїв;
  • Лиса Гора;
  • Петрівка;
  • Будинок з котами.

Щоб потрапити в Китаїв, слід дістатись на орендованому авто до Голосіївського району. На південній частині величного Києва розташувався куточок з особливою атмосферою та красою. Китаїв є археологічним заповідником і таїть в собі чимало історичних таємниць. У 14 столітті в Голосіївському лісі заснували печерний монастир. Якомога далі від шуму столичних вулиць, франківські туристи можуть відвідати ці печери. Крім того, територія багата чистими озерами та неповторним Свято-Троїцьким монастирем.

Так, Лисих гір в Києві аж шість. Втім на своєму орендованому авто франківцям варто дістатись саме гори на захід від Видубичів. Місце славиться своїми легендами та таємницями. В дохристиянські часи там стояла статуя Перуна. Також туристи можуть спостерігати залишки стародавньої фортеці.

Будинок з котами та Петрівка

Франківські любителі цікавинок та унікальних речей повинні дістатись до блошиного ринку Києва. Петрівка – це рай для тих, хто шукає унікальні речі. Для любителів книг ринок відкриває свої безмежні паперові простори. Франківці можуть придбати там як вінтажний одяг, так і справді цінні антикварні речі.

Будинок Ягимовського, відомий серед киян як Будинок з котами, є пам’яткою архітектури. Його збудували у 1909 році, в стилі модерн. Споруда має численні готичні асиметричні деталі. Фасад оздоблений фігурами сов, різних химер і, звичайно, котів. У свій час, в цьому будинку проживало чимало відомих людей.

Отже, Київ не перестає дивувати франківських туристів своїми цікавинками. Весь час відкриває для гостей нові загадкові сторони. Аби подорожувати з комфортом, варто лише орендувати авто в надійному сервісі та подорожувати по столиці з комфортом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.