Субота, 18 Травня, 2024

Реставрація завершена: у Франківську відремонтували “Містичний будинок з химерами” за рахунок міського бюджету

За відновлення цікавого «Містичного будинку з химерами» в Івано-Франківську взялися ще у 2017-му році. Але тоді до проєкту віднесли тільки опорядження фасаду. Проте ремонту потребував не тільки фасад будинку, а й балкони з усіма архітектурними елементами, зокрема з «химерами». У зв’язку з цим довелось створювати нову документацію та вдруге проводити експертизу, інформує «frankivsk-future».

Сьогодні житловий будинок на вулиці Шевченка, 44, де колись була розміщена Українська гімназія №1, повністю відреставрований. За час ремонту тут поміняли старі дерев’яні двері на нові, оновили фасад та відреставрували балкони. Тепер «Містичний будинок з химерами» перефарбований у красивий колір і має зовсім інший вигляд порівняно з тим, яким він був до ще початку ремонтних робіт.

Фото відреставрованого будинку, що на вулиці Шевченка, 44, опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook міський голова Івано-франківська Руслан Марцінків.

«Зараз це жилий будинок, але за роки він не став менш цікавим. Тут відреставровано фасад та вхідні двері за рахунок міського бюджету»,- йдеться у дописі мера.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.