Вівторок, 28 Травня, 2024

Новий тролейбусний маршрут в Івано-Франківську прокладуть до червня

Новий тролейбусний маршрут, який курсуватиме через Південний і Північний бульвари, у місті хочуть прокласти до першого червня. Крім того, до кінця поточного року там планують запустити тролейбусний рух.

Детальніше про тролейбусний маршрут через Північний і Південний бульвари 25 березня в прямому ефірі радіо «Західний полюс» розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує «frankivsk-future».

За словами мера, дорога через «П’яний базар» буде готова до початку червня. Також до вказаного терміну планують завершити прокладання тролейбусної лінії. Сьогодні можна побачити, як на місці чи не щодня активно працюють робітники: ставлять опори, прокладають мережу.

«До першого червня плануємо Північний та Південний бульвар повністю відкрити для руху транспорту і до кінця року — тролейбусний рух», – повідомив Руслан Марцінків.

Також міський голова Івано-Франківська розповів, як саме проходитиме новий тролейбусний маршрут. Спочатку транспорт буде їхати по вулиці Мазепи, а потім повертатиме ліворуч і курсуватиме вулицею Гурика.

«Через Північний і Південний бульвар йтиме одна гілка, яка вестиме праворуч до “Панорами”, а далі, відповідно, можна виїжджати ліворуч до центру, а праворуч на Пасічну», – пояснив мер.

До того ж Марцінків згадав про будівництво ще одної гілки на вулиці Гурика. Її планують почати будувати вже наступного року, бо зараз розпочати роботи, скоріш за все, не вдасться, пише «Суспільне».

Руслан Марцінків сказав, що сьогодні в Івано-Франківську активно розвивають тролейбусний рух, зокрема через те, що це вигідно фінансово і такий транспорт є екологічним. У зв’язку з цим місто планує закупити менше автобусів (не більше десяти).  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.