Субота, 18 Травня, 2024

Як вибрати електричний камін: на що звертати увагу

У звичайній квартирі не вийде встановити справжній камін. В такому випадку є альтернатива, це електричний камін. Жителям Івано-Франківська варто ознайомитися з тим, які різновиди пристроїв є, і на що звернути увагу.Вибираючи електрокамін, важливо враховувати виробника, його репутацію на ринку і відгуки реальних покупців. Лідером на європейському ринку є компанія https://artflame.com.ua/ru/category/electro. Широкий асортимент продукції зможе задовольнити навіть самого вимогливого користувача.

Різновиди електрокаміна

Виріб не зможе замінити конвектор, або центральне опалення, але зробить трохи тепліше в кімнаті, це точно. Крім цього, електрокамін допомагає створити затишок, комфортну, домашню обстановку.

Електрокамін досить просто встановити, його можна перенести в інше місце, вибір за користувачем. Вироби відрізняються, виділяють такі види.

  1. Звичайний електрокамін. Така покупка обійдеться дешевше, наприклад, електрокаміна з порталом. Найчастіше, його вбудовують в меблі.
  2. Камін з порталом, який складається з вогню і порталу (тумби) навколо нього. Таке рішення є повністю завершеним, виріб готовий до установки. При його виборі, слід ретельно підбирати стиль, оформлення порталу, адже композиція повинна гармонійно вписатися в інтер’єр.
  3. Біокамін. Виріб дає справжній вогонь, модель хороша відсутністю диму, гару. Витрати палива залежать від потужності каміну, довжини вогню і обраного режиму експлуатації.

Види монтажу електрокаміна

Залежно від способу монтажу, виділяють такі види електрокамінів:

  • приставні моделі, які встановлюють на підлогу, задньою стінкою присовуючи до основної стіни. Прикладом приставних моделей є каміни з порталом;
  • підвісні моделі. Такі вироби красиві з лицьової частини, всередині вогонь, або імітація вогню і обігрів;
  • вбудований електрокамін. Використовується як окрема одиниця, або ж вбудовується в спеціальну тумбу, портал;
  • електрокамін, який стоїть окремо. Дана модель нагадує раритетну грубку на спеціальній підставці. Сучасна варіація моделі – це біокаміни з вогнем всередині. Основа таких камінів – нержавіюча сталь, використовується загартоване скло.

«Artflame»

Важливими критеріями вибору електрокаміна є його якість, надійність. Компанія-лідер на європейському ринку «Artflame» гарантує це, створює тепло, затишок. Жителі Івано-Франківська зможуть ознайомитися і вибрати серед багатого асортименту електричних камінів і аксесуарів до них.

Компанія успішно функціонує на ринку більше 11 років, батьківщиною є Молдова. Продукція сертифікована, представлена ​​в Європі (Румунія, Угорщина, Болгарія, Польща, Іспанія, Франція, Німеччина).

Це справжня колекція електричних камінів, порталів останнього покоління. Навіть самий просунутий замовник, вимогливий користувач зможе знайти саме той виріб, який ідеально впишеться в інтер’єр, допоможе в створенні правильної атмосфери.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.