Субота, 18 Травня, 2024

Вибираємо кращі чиллери в Івано-Франківську

Промислові підприємства в Україні взагалі, і в Івано-Франківську зокрема, мають тенденцію ставати відносно невеликими і вузьконаправленими. При цьому їх продукція користується стабільно високим попитом і незмінно виграє в конкуренції через співвідношення “ціна-якість”. Але для таких невеликих підприємств і промислове обладнання повинно відповідати масштабам, а значить – саме час ближче познайомитися з чиллерами. Ці установки являються справжніми “універсальними солдатами” і лідирують в своєму сегменті. Чиллери від Dalgakiran поєднують в собі все найкраще, що притаманне цього класу техніки.

Кращий друг підприємця

Що ж представляє із себе чиллер? Простими словами, це холодильна установка, яка розрахована на роботу з великими обсягами повітря або води. Область їх застосування для франківчан досить велика – від цехів невеликих підприємств, особливо пов’язаних з роботою при підвищеній температурі, до харчової промисловості та автомобільних підприємств. А чиллери виробництва Dalgakiran – одного з лідерів цього ринку – демонструють такі переваги:

  • широкий асортимент обладнання різних типів і видів;
  • різні варіанти монтажу виробів;
  • висока економічність;
  • стійкість до перевантажень в виробничому процесі;
  • наявність сертифікатів відповідності, що підтверджує високу якість чиллерів;
  • висока якість збірки окремих вузлів і агрегатів в цілому, що дозволяє планувати виробничий процес без прикрих зупинок на ремонт обладнання.

Все для клієнта

Підприємство, яке скористається промисловим обладнанням від компанії Dalgakiran, отримає ряд вагомих “плюсів”, які дозволять не боятися конкурентів. Так, наприклад, компанія пропонує не тільки продаж обладнання власного виробництва, а й оренду його. Це буде дуже зручно для тих підприємців, які тільки роблять перші кроки в промисловості – немає необхідності купувати обладнання, а можна спробувати свій бізнес в пробному режимі. Крім того, ще однією важливою, але приємною деталлю співпраці з Dalgakiran, стане періодичне технічне обслуговування всієї лінійки продукції, замовити яке ви зможете безпосередньо у компанії, і яке буде виконано людьми з високою кваліфікацією. Під час проведення регламентних робіт техніки проведуть діагностику, заміну витратних матеріалів, огляд окремих частин і агрегатів. Разом з тим, якщо апарат раптом зламається, ці ж фахівці зможуть провести ремонт, а також замінити несправні запчастини. Таким чином, у користувача не буде необхідності звертатися до сторонніх виконавців і експериментувати зі своєю технікою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.