Субота, 18 Травня, 2024

Вибір ідеальної сумочки

Одним з головних аксесуарів для жінок в усі часи залишається сумка. Вона може бути великою або маленькою, модною чи ні, але в будь-якому випадку без неї складною обійтися як в повсякденному житті, так і на вечірці. У ній зберігаються документи, ключі, записки, косметичка та багато іншого. Тому вибір ідеальної сумки для кожної франківчанки є важливим.

Різноманітність моделей

Сьогодні на полицях магазинів Івано-Франківська представлений такий широкий асортимент жіночих сумочок, що здається нереальним зупинити свій вибір на якійсь одній. Але в тому то й справа, що вибрати кілька таких аксесуарів і міняти їх як прикраси або туфлі не вийде. Адже перекладаючи з однієї сумки в іншу всі необхідні речі, легко в самий непідходящий момент залишитися без чогось важливого.

Тому сумку найчастіше вибирають таку, яка підходила б під більшість щоденних потреб, гардероб, образ тощо. Її носять щодня і рідко змінюють на іншу. І потрібно хоча б визначитися, для чого саме ви обираєте сумку і на якій моделі слід зупинитися. Наприклад, спеціалізовані магазини Івано-Франківська пропонують такі основні види сумок:

 • Звичайна сумка через плече, або кроссбоді – довгий ремінь допомагає звільнити плечі і руки від навантаження.
 • Сумка на плече – також вважається класичним варіантом і є майже у кожної жінки.
 • Хобо – м’яка, без форми, відрізняється підвищеною місткістю.
 • Шоппер – ще один варіант сумок, що підходить під різні стилі одягу. Відрізняється місткістю і універсальністю.
 • Клатчі і Top Handle – вишукані вечірні варіанти, створені для того, щоб їх носили з красивою одягом. Мають мінімальний розмір, щоб туди вмістилось тільки найнеобхідніше.
 • Багет – невелика і продовгувата сумка, яка підходить і під щоденний лук, і під вечірній образ.
 • Satchel – схожа на рюкзак або шкільний портфель, частіше використовується для щоденних справ.
 • Бананка – відрізняється компактністю, немає форми, зазвичай її носять на поясі, вивільняючи тим самим руки.

Правила вибору ідеальної сумочки

Перш ніж зупинити свій вибір на будь-який з них, подумайте для чого вам потрібна нова сумка, в яких ситуаціях ви будете її носити, з чим поєднувати. Адже вона повинна гармонійно вписатися в створений образ і не псувати загальне враження. І хоч як би мода не зробила крок вперед, але сьогодні і далі думку про жінку в першу чергу складають по тому, яку сумочку вона носить. Тож вибору даного аксесуару потрібно приділити більше уваги.

Самими ж важливими порадами будуть наступні:

 • якщо ви часто ходите по магазинам, то краще вибирайте об’ємні і місткі сумки типу шоперів або хобо;
 • на вечірку варто придбати окремо клатч, який не буде привертати до себе зайвої уваги і може виглядати трохи більш святково, ніж щоденний аксесуар;
 • віддавайте перевагу якісним матеріалам, щоб зовнішній вигляд сумочки не зіпсувався занадто швидко;
 • стежте за модою, щоб не вибиватися із загального стилю;
 • а вибравши універсальні моделі, класику, можна не переживати про те, що ви не встигнете вчасно змінити головний аксесуар на більш відповідний.

І все ж кожна жінка, вибираючи ідеальну сумочку, знає сама, яка їй підходить найкраще і будь-які поради тут виявляться недоречними. Адже через цей аксесуар відображається її характер.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.