Четвер, 18 Квітня, 2024

Що вибрати в Селищі Котовського: квартиру або будинок?

Якщо бюджет на покупку або оренду житла обмежений, то потрібно орієнтуватися на вторинному ринку. Тут можна знайти комфортні ціни. До того ж на вибір пропонується багато квартир. Серед мало перспективних і дешевих варіантів завжди можна знайти якийсь унікальний, який буде краще, ніж новобудова.

У чому плюси старих квартир?

Вибрати квартиру в старому будинку для постійного проживання вигідно з кількох причин:

 • З’являється можливість жити з комфортними сусідами. Це будуть люди, які поживають тут вже не один десяток років. Це означає, що у сусідів налагодилися дружні стосунки. Завдяки цьому підвищується відсоток соціальної безпеки.
 • Можна підібрати для себе квартиру з хорошим ремонтом. Багато людей здають або продають житло з попередньою косметичною обробкою. Якщо мова йде про трикімнатні квартири, то ремонт стосується всіх приміщень. Тому домовласник може заплатити один раз і не вкладати більше ні копійки.
 • У покупця з’являється можливість не витрачати занадто багато грошей на сторонні потреби. Це стосується головним чином поїздок на роботу, в школи і дитячі сади. Можна відразу зняти квартиру в будинку, який буде знаходитися поряд з усіма необхідними об’єктами.
 • Це будинки з відомими проблемами. При виборі житла в новобудові домовласник, як правило, не знає, що його чекає. Тут можуть бути проблемні ліфти, погана електрика і вентиляція і знову ж непередбачувані сусіди.

При виборі квартири на вторинному ринку на довгий термін потрібно враховувати три основних правила:

 • Краще завжди працювати з ріелтором. Фахівці економлять час орендаря або покупця. Ріелтор сам повинен перевірити необхідні варіанти і завдяки цьому підбере квартиру, яка відповідає перевагам замовника.
 • Перше, що варто зробити, це перевірити документи. У продавця повинні бути правовстановлюючі папери. В іншому випадку високий ризик натрапити на третю особу і шахрая, який зовсім не має ніякого відношення до цього об’єкта нерухомості.
 • Витрати на будівельно-технічні експертизи ніколи не бувають зайвими. Легко купити квартиру з хорошим ремонтом, але прогнилими трубами, які ось-ось лопнуть.

Оренда квартир в Селищі Котовського доступна на DOM.RIA. Це сайт з тисячами оголошень і панорамною зйомкою об’єктів.

Заміський будинок, як спосіб життя

Не багато жителів великих міст серйозно замислюються про придбання заміського будинку, але лише ті деякі, хто сповна насолодився усіма перевагами життя за містом в затишному будинку, того в сіру міську коробку вже не заманиш ніякими солодощами. Міська життя підходить більше для рутинної роботи, для культурних заходів або для ділових зустрічей, але для відновлення сил і повноцінного відпочинку міська квартира в чому програє заміського будинку.

Швидше за все, саме тому люди, які живуть на власній земельній ділянці і які мають своєрідне спілкування з природою, менше хворіють, а також більш спокійні і врівноважені. Адже поки людина ще молода і її переповнює енергія, то вогні великих міст притягують і зачаровують; але вже ближче до зрілості, люди усвідомлюють, що їм особливо не вистачає підживлення енергетикою, і тому намагаються ближче оселитися до матінки-природи.

Ось деякі переваги життя вдалині від міста у власному будинку:

 • Свіже чисте повітря. Вам же не все одно, чим ви будите дихати: вихлопними газами або киснем? Крім міських ТЕЦ і підприємств, зайнятих промисловістю, в місті загазованість повітря з кожним роком підвищується через збільшення кількості автомобільного транспорту та утворенням на дорогах пробок.
 • Життя по сусідству з природою. Якщо на вашій ділянці є квітучий сад і прикрашена зеленою рослинністю альтанка, то чи є сенс збиратися і їхати за межі свого житла, щоб відпочити, жарячи шашлик на природі? Цим можна зайнятися, не відходячи від свого будинку.
 • Економічність. Витрати на проживання у власному заміському будинку часто залежать від того, що робиться опалення будівлі, є водопровід або свердловина, як влаштована в будинку каналізація. В середньому витрати на користування будинком площею 100-150 квадратних метрів зазвичай не перевищує витрати на комунальні платежі міської житлоплощі.
 • Інфраструктура. Так вийшло, що в сучасних заміських селищах присутні дитячі сади, школи, магазини, поліклініки та інші соціально значущі об’єкти, що робить проживання за містом не тільки зручним і комфортним, але і дозволяє не зриватися з локації з різних приводів. Якщо вести мову про паркування для особистого авто, то у власному будинку не буде в принципі такої проблеми. Автомобіль завжди можна поставити в гараж, або просто залишити у дворі.

Це лише деякі переваги заміського життя у власному будинку. А мати або не мати, вирішувати вже вам.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.