Вівторок, 23 Липня, 2024

Магістральні фільтри: ефективне рішення для очищення води

Промислові та сільськогосподарські відходи дедалі більше забруднюють джерела прісної води для централізованого водопостачання. Застарілі очисні споруди не в змозі повноцінно виконувати свої функції, а у системах комунікацій водоканалів, які не модернізувалися десятиліттями, у воду потрапляє додаткова кількість забруднювачів. Щоб безпечно використовувати у господарстві воду з крана, критично необхідно організувати у житлових та комерційних приміщеннях надійну систему фільтрації. У каталозі виробників є компактні фільтри типу «глечик», а також складніші проточні та магістральні фільтри, прилади з технологією зворотного осмосу. У цій статті йтиметься про водоочисні системи магістрального типу. Представлені на ринку моделі можуть мати різні габарити, цільове призначення, робочий тиск, кількість та властивості фільтрів. Крім того, є фільтри для гарячої чи холодної води, а також універсальні рішення.

Конструкція та принцип роботи

У магістральних системах фільтрації використовуються картриджі з фільтрами з різних матеріалів:

  1. Пресоване та гранульоване вугілля. Такі фільтри видаляють із води хімічні та органічні домішки. Вони також усувають неприємні запахи та роблять рідину прозорішою.
  2. Пінистий поліпропілен. Ефективно відфільтровує дрібне сміття, пісок, накип та іржу. Чим менший розмір пор у мембрани, тим вища ефективність очищення. Фільтри з рівнем пористості менше 1 мікрона дозволяють отримати на виході ідеальну чисту воду, яка не містить домішок.
  3. Іонообмінні смоли. Зменшують вміст солей у хімічному складі води та пом’якшують її. Надлишок солей натрію, кальцію, калію та магнію призводить до утворення на стінках побутової техніки нальоту, який зменшує термін її експлуатації та погіршує ККД.
  4. Каталітичні матеріали виводять із рідини залізо, яке псує колір одягу після прання неочищеною водою.

Переваги магістральних фільтраційних систем

Основні переваги водоочисних систем цього типу:

  1. В результаті очищення користувачі одержують якісну воду, яку можна використовувати для пиття, приготування їжі, водних процедур.
  2. Висока продуктивність (15-35 л/хв) дозволяє забезпечити безперебійну подачу води.
  3. Магістральний фільтр можна використовувати для додаткового попереднього очищення, щоб унеможливити попадання у відфільтровану рідину навіть найменших забруднювачів, мікробів та вірусів, сторонніх запахів.

Найкращі бренди

Надійні та ефективні системи водоочищення постачають на ринок такі виробники: Ecosoft, Organic, Icma, Aquafilter, Raifil, Usma, Honeywell. Інженери цих компаній постійно працюють над удосконаленням технологій виготовлення фільтрів/картриджів та методів очищення води. Також варто відзначити широкий асортимент, який забезпечує свободу вибору для покупців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.