Неділя, 14 Квітня, 2024

Облаштування світла у вітальні: які люстри обирати франківчанам

Освітлення в домі є одним з важливих елементів інтер’єру та комфорту вашої оселі. Тому йому потрібно приділити якнайбільше уваги.

Великі люстри: чи варто їх встановлювати в домі

Одними із різновидів світильників є люстри. Зазвичай вони відрізняються між собою потужністю, дизайном та розміром. Обираючи великі люстри для великих кімнат на https://www.brille.ua/ua/bolshie-lyustry-dlya-bolshih-komnat/, в першу чергу потрібно дивитися на їхню потужність, адже для кожної кімнати підійдуть люстри з різною потужністю.

Якщо у вас великий та просторий дім, світильники невеликого розміру не впишуться в інтер’єр та до того ж не забезпечать достатнього освітлення.

Наприклад, найбільш потужні лампи потрібні для залу та вітальні, що є зазвичай великими за площею приміщеннями. Для ванної кімнати слід обирати слабші люстри.

Якщо кімната має високі стелі та є просторою, люстра обов’язково має бути великою з достатньою кількістю лампочок, що матимуть невелику потужність. Варто враховувати й відповідність розміру люстри до площі кімнати, адже джерело світла не повинно бути непомітним та й не перевантажувати інтер’єр занадто великою масивністю.

Ще одним видом світильників є люстри-підвіси на будь-який смак, які також мають ряд переваг та нюанси облаштування. Вони вважаються одними з найсильніших видів люстр. Люстри-підвіси чудово підходять для приміщень з високими стелями, адже завдяки своїй конструкції вони вдало приховують недоліки кімнати, зокрема візуально приховують висоту і таким чином роблять кімнату затишнішою.

Де купити великі люстри та люстри-підвіси у Франківську

Якщо ви все ще думаєте де придбати світильники й люстри для дому, радимо скористатися послугами Brille інтернет-магазину освітлення  №1 в Україні. Тут можна замовити товар як безпосередньо в інтернет-магазині, так і  завітавши до магазинів мережі, які є у 25 українських містах.

Перевагою компанії Brille є надзвичайно великий вибір товарів за доступними цінами. Зокрема, ви можете придбати люстри, бра, вуличні світильники, настільні лампи, світлодіодні світильники та інші.

Зручний каталог сайту дозволить швидко обрати необхідну категорію товару. До кожного виду світильників є детальний опис із зазначенням технічних характеристик та вартості.

При цьому, якщо з певних причин товар вам не підійшов, його завжди можна обміняти протягом чотирнадцяти днів на інший. Також для клієнтів в компанії Brille діє система бонусів: при кожній покупці вам нараховується певна кількість бонусів, які можна використати при наступній покупці.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.