Субота, 18 Травня, 2024

В Івано-Франківську вже готуються до снігопадів та ожеледиці

Комунальне підприємство “Муніципальна дорожня компанія” закупило 3 тис. 600 тонн солі, 600 тонн піщано-соляної суміші та 15 тонн дизельного палива для роботи в зимовий період. Про це розповів директор комунального підприємства “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко на оперативній нараді, пише frankivsk-future.com.ua.

Усі дороги та пішохідні зони в Івано-Франківську обслуговує комунальне підприємство “Муніципальна дорожня компанія”. Прибирання доріг проходить повністю механізовано, тротуарів – вручну. Для цього підприємство закупило понад 100 лопат для розкидування снігу та встановило по місту близько 200 ящиків для піщано-соляної суміші.

За словами директора підприємства, зараз у арсеналі підприємства є дев‘ять розкидачів піщяно-соляної суміші, вісім тротуарно-прибиральних тракторів , три автогрейдери, два навантажувачі для протиожеледних матеріалів та трактор.

Крім цього, працівники комунального підприємства розробили маршрути для посипання і очищення доріг у місті, а це – 584 км доріг територіальної громади. Шляхи, які сполучають місто із селами — на балансі державного підприємства “Дороги Прикарпаття”. Також підприємство планує закупити чотири нових солерозкидачів, вже зараз йде процес закупівлі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.