Субота, 18 Травня, 2024

В Івано-Франківську встановлять ще дві зарядні електростанції для електричних автомобілів

Розвиток не стоїть на місці. 21 століття – час технологій, які розвиваються зі швидкістю світла. За останні десятиліття винайшли  різні гаджети та машини. Напевно, зі століттями дійдемо і до машини часу.  Тому нам тільки приходиться  все більше з кожним днем розбиратися у новинках, які приходять у цей світ, пише frankivsk-future.com.ua.

У Івано-Франківську мають зробити ще дві  зарядні станції для електромобілів. У наш час саме електрокари стали хорошою альтернативою простих автомобілів.  Насправді, у місті вже є багато таких заправок, проте Івано-Франківськ не зупиняється на покращенню комфорту для жителів. А в мережі Інтернет користувачі електричними автомобілями з легкістю можуть знайти на картах їхні локації.

3 лютого 2022 року на засіданні виконкому цю новину повідомив директор департаменту та інвестиційної політики Ігор Попадюк. Насправді, це чудова новина для власників електромобілів. Планують зробити їх за вулицею Чорновола, 128.Тобто біля стадіону «Рух». Встановлювати їх будуть за європейський кошт. На це піде велика частина коштів – близько п’ятиста тисяч гривень. Обіцяють оголосити скоро тендер. Це величезний та унікальний кошторис. І це чудова можливість для розвитку Івано-Франківська. Роблять це в рамках реалізації проєкту «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату».

Тому чудовою можливістю є поставити в місті Івано-Франківськ ще дві зарядні електричні станції для таких автомобілів. Для водіїв це справді полегшить життя.

Де франківці можуть зарядити свої електрокари?

У Івано-Франківську є чимало електричних станцій для електрокарів. На картах користувач з легкістю може знайти ближню локацію, коли у цьому є потреба. Сайт Eco Cars надає таку можливість водіям.

Власники електрокарів можуть знайти електричні заправки за такими адресами: вулиці Сотника Мартинця, Михайла Грушевського, Павлика, Грюнвальдська поруч з готелем «Роксолана», Академіка Сахарова поруч з Промприладом, Андрія Мельника, Хриплинська на заправці ОККО, Північний бульвар біля торгового центру Панорама плаза,  Південний бульвар.

І,звісно, скоро за вулицею Чорновола 128 поруч зі стадіоном «Рух»  водії електричних автомобілів матимуть змогу зарядити свою машину.

Отже, заправок для електрокарів у Івано-Франківську є багато, проте місто добудовує їх для більшого комфорту користувачів електрокарів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.