Субота, 15 Червня, 2024

Натяжні стелі: що варто знати перед встановленням

Нікого в сучасному світі не здивуєш натяжними стелями. Це давно не розкіш, а процедура стала дійсно доступною. Натяжні стелі в Івано-Франківську зможуть прикрасити вашу кімнату, додадуть необхідної атмосфери та вау ефекту.

Різновиди полотна для натяжних стель

В цілому, можна розділити натяжні стелі на дві великі категорії: з тканини та ПВХ плівки. Останній варіант характеризується хорошою щільністю та витривалістю. Матеріал не боїться пошкоджень механічного типу, але не виносить низької температури повітря. Загалом, такий варіант відмінно доповнить будь-яке приміщення. Можна виділити такі різновиди.

 1. Замовник може обрати глянцеву плівку-полотно. Завдяки такому вибору кімната візуально збільшиться. Вибір кольорів величезний, навіть найвибагливіший клієнт зможе обрати варіант до душі. До мінусів даного вибору відносять помітний шов, котрий поєднує полотна.
 2. Без переливів з перламутровим відблиском, схожа по текстурі з тканинною стелею сатинова плівка-полотно.
 3. Обираючи матову плівку-полотно, потрібно знати, що даний варіант створює ідеально рівну поверхню. Вибір кольорів величезний, дане полотно імітує класично побілену стелю.

Особливості замовлення та монтажу натяжної стелі

Користувач обирає вид майбутньої поверхні: тканина, або ж ПВХ-плівка. А вже далі поступово потрібно відповісти на такі запитання:

 • визначитися з фактурою, адже виділяють текстурований, сатиновий, гладкий, або матовий вид поверхні;
 • наступний крок – вибір кольору. Варто пам’ятати, що найбільшим різноманіттям славляться глянцеві поверхні;
 • вибір типу конструкції, тобто скільки буде рівнів;
 • замовник визначається з видом освітлення. Потрібно розуміти, ви хочете світлодіодне освітлення, або точкові світильники. Можливо, вашим вибором є люстра;
 • потрібно завчасно розуміти, чи бажаєте ви втілити в себе в кімнаті такі додаткові елементи декору, як фотодрук, або ж 3Д-малюнок, наприклад, чи ні.

Як прийняти роботу

Це теж важливе запитання. Після закінчення монтажу, необхідно ретельно перевірити виконану роботу. Натяжна стеля встановлюється горизонтально, ніяких перекосів не має бути. Теж можна сказати про порізи, чи потертості, інші дефекти фактури.

Фахівці добре натягують матеріал, він не повинен провисати, шов – малопомітний при якісній роботі. Щілин також ніяких не повинно бути.

Якщо натяжну стелю встановлюють в коридорі, варто перевірити, чи працює світло в кімнатах. Частими є ситуації, коли під час монтажу пошкоджують дроти. Після того, як замовник перевірив виконану роботи, вже підписують документи та розраховуються.

Як доглядати за натяжною стелею

Дане питання є також актуальним. Хоч натяжне полотно є досить міцним матеріалом, все ж  потрібно бути обережним, щоб не пошкодити його. Щодо догляду, то поверхню потрібно періодично очищати. Якщо мова йде про полотно з тканини, тоді варто використовувати сухе прибирання. Підійде м’яка щітка, або пилосос.

Стелю з ПВХ можна мити за допомогою поролонової губки, наприклад. Після очищення, потрібно витерти стелю, щоб уникнути розводів. Якщо це глянцева поверхня, тоді фахівці радять обробити плівку за допомогою розбавленого нашатирного спирту. Таким чином, ваша натяжна стеля буде набагато довший проміжок часу зберігати привабливий зовнішній вигляд, буде блистіти.

Натяжні стелі – це дійсно стильне та сучасне рішення, але варто знати про те, чого вони «бояться». Стелі з ПВХ плівки погано реагують на високі та низькі температури.

Перший варіант – низький температурний режим. Полотно стискається, втрачаючи еластичність. Частими є ситуації, коли при низьких температурах натяжне полотно лопається.

Другий варіант – високий температурний режим. Натяжне полотно розм’якшується, в результаті поступово провисає, втрачаючи привабливий зовнішній вигляд.

Саме тому натяжні стелі не встановлюють в приміщеннях з температурою +60 та нижче 0 градусів тепла.

Де замовити натяжні стелі

До вибору компаній і фахівців варто підходити досить ретельно. Враховуйте такі критерії:

 • досвід має величезне значення. Для прикладу, компанія «Антарес» вже більше 12 років успішно функціонує на ринку. За цей час чимало робіт було здано, зароблена відповідна репутація;
 • швидкість монтажних робіт. Клієнти мають обмежений відлік часу, зазвичай, тому приємно, коли компанія може вкластися за 4-6 годин, наприклад, не розтягуючи задоволення на тижні;
 • висота натяжної стелі. Це ще один критерій, на який варто звертати увагу. Підвісні стелі «крадуть» близько 10 см стелі, а натяжні навпаки економлять висоту приміщення. Лакова структура навіть з візуальної точки зору збільшить простір вашої кімнати;
 • це естетичне рішення, котре зможе приховати недоліки поверхні, а також комунікації. Якісні натяжні стелі характеризуються властивостями термо- та звукоізоляції;
 • можливість творити. Замовник має унікальну можливість створити свій дизайн, а фахівці компанії, котра спеціалізується на натяжних стелях уже реалізує поставлену задачу. В створенні неповторного дизайну допоможуть різні фактури плівки. Мова йде про сатиновий, лаковий, чи напівпрозорий тип, є ще варіант використання металіку. Цікаві варіанти, котрі також набувають більшої популярності, це фотодрук на плівку на дзеркальній, чи матовій поверхні;
 • надійність. Звичайно, хочеться, щоб натяжні стелі, зроблені спеціалістами, прослужили дійсно довго. Варто пам’ятати, що плівка ПВХ характеризується міцністю, здатна витримати навантаження до 100 кг/м. кв.;
 • ще один критерій, на який клієнти звертають увагу в першу чергу – це ціна. Приємно, що компанія «Антарес», наприклад, характеризується гармонійним співвідношенням ціни та якості. Ніяких підводних каменів, лише прозові відносини – це їх девіз.

Компанія «Антарес» повністю підходить під дані критерії. Вона пропонує жителям Івано-Франківська переконатися в якості виконаних робіт, ознайомитися з портфоліо, адже ніщо не може краще характеризувати компанію, як задоволені клієнти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.