Неділя, 16 Червня, 2024

На Франківщині планують створити Парк Кайнозою

На Прикарпатті вирішили створити ще одне місце, куди б можна було прийти та відпочити, прогулятися і насолодитися прогулянкою. А саме в селі Підгір’я, що в Богородчанському районі, збираються побудувати Парк Кайнозою, що мав би стати чудовим місцем для відпочинку людей різного віку, пише frankivsk-future.com.ua.

Унікальний парк біля Франківська

Парк Кайнозою задумується як в першу чергу освітній парк та місце для відпочинку і розваг. Він має займати 8 гектарів рівнинної території та відтворювати епоху Кайнозою, в якій ми всі зараз проживаємо, та яка триває вже понад 65 мільйонів років. Вже створений проект майбутнього парку, який поширили в мережі. В проекті представлено всі деталі та параметри парку, а також його майбутній зовнішній вигляд.

На самому початку, при в’їзді в парк, ви потрапите на великий простір, де зможете прогулятися та побачити різні дуже реалістичні скульптури мамонтів, які ще давно колись проживали в нашому світі. Тут будуть збиратися туристи, знайомитися та обговорювати між собою скульптури, а також те, куди піти далі. Навколо буде багато кафе та сувенірних лавок, де можна буде перекусити та купити щось на згадку чи у подарунок. А увійти в парк можна буде через головну будівлю, в якій будуть знаходитися каси для квитків, інфо-пойнт та ще одне кафе для відвідувачів.

Звідти можна буде потрапити в мальовничий музей. Це буде довга та велика галерея з різними діорамами, які будуть відтворювати історію нашої планети від початку і до появи перших людей на ній. Там буде зображено все: від того часу, коли наша планета ще ні на що не була схожа, до того, коли її вже обжили кроманьйонці, а також всі ери, які вона пройшла на шляху до цього. Ви зможете спокійно пройтися та розглянути все, а також дізнатися багато нового про нашу планету та її історію.

А вже з музею ви зможете вийти в сам парк, де ви побачите ще один простір з амфітеатром. Там у вас буде можливість за бажанням послухати цікаву лекцію про наш світ або ж подивитися на те, як жили колись кроманьйонці, який в них був побут та як вони працювали тощо, у виконанні різних артистів, а ще спробувати виготовити якісь речі та знаряддя праці кроманьйонців чи взяти участь в цікавих майстер-класах від організаторів.

Розваги та локації

Взагалі парк дуже великий і ходити по ньому можна довго. Там багато заплутаних стежок, якими можна буде дійти до різних цікавих місць та скульптур. Це величезний відкритий простір, де немає звичних нам дерев та кущів, а також видно зелені ліси та наші Карпати. Це все наштовхує на думку про доісторичних тварин, які тут колись жили, хижих звірів, які полювали на здобич та ховались в кущах, та ту дику природу, яка була тут колись, до втручання людини. А поєднані між собою композиції з різних скульптур дають можливість зрозуміти, яким було тут життя колись, багато мільйонів та десятків мільйонів років тому, та уявити собі цю картину.

Крім різних скульптур, будуть там і ще деякі атракції. Наприклад, одна з них – водойма, яка влітку буде охолоджувати відвідувачів, а зимою буде слугувати катком для любителів покататися на ковзанах. Також там зможуть «проживати» різні тварини. Над водоймою буде міст, з якого можна буде поглянути на гарні пейзажі, або під ним сховатись від сонця. Також під ним має розташовуватись великих розмірів пісочниця, в якій буде скелет динозавра. З іншого боку буде альпін-парк. Ще в парку буде розміщений скеледром для бажаючих.

Вкінці маршруту буде міст, з якого можна побачити справжніх диких котів у природі. Там вони будуть знаходитися в комфортних для себе умовах та будуть ізольованими від людей, які все одно при цьому зможуть за ними спостерігати. А ще вкінці буде головний майдан, звідки можна потрапити до фудкорту чи повернутися назад до місця збору.

Саме такий масштабний комплекс планують звести на Франківщині в найближчий час. Там було б дуже цікаво побувати кожному.

Фото взято з сторінки N+K Architectvra.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.