Вівторок, 21 Травня, 2024

iPhone SE 2020 чи iPhone 11?

У першій половині 2020 року компанія Apple представила своїм клієнтам новий SE. Ця модель трохи вдосконалена і бюджетніша більш старших лінійок. Якраз для тих, хто хоче оновити свій “яблучний” гаджет, але не хоче переплачувати, і випустили модель IPhone SE 2020. Але давайте розглянемо, чим же відрізняються айфон SE і айфон 11.

Продовження минулого покоління

Модель 2020 роки не схожа на звичайну лінійку iPhone SE. Вагомим плюсом є бюджетність флагмана, в порівнянні з десятим і більш старшим поколінням айфонів.

Головні відмінності SE 2020:

  • Ціна;
  • Водонепроникність;
  • Наявність бездротової зарядки;
  • Поліпшена камера;
  • Кнопка “Home”.

Так як компанія Apple анонсувала припинення виробництва iPhone 8, то ця модель 2020 року став його відмінною заміною.

Екран SE 2020 всього 4’7, але цей момент зовсім не поганий, особливо для тих, хто не любить так звані “лопати” в руках. Дійсно, такий акуратний телефон приємніше тримати в руках.

SE 2020 отримав захист від води IP67 і таку перевагу також є вагомим аргументом перед покупкою. Водонепроникність насправді передбачає можливість занурення на меншу глибину, ніж допустимо той же IPhone 11 64Gb Black.

Ще одна цікава відмінність – колірна гамма. Тепер iPhone SE 2020 можна придбати в білому, чорному і червоному кольорі.

Конфігурація камери стала теж набагато краще, ніж в попередній лінійці. Фронтальна камера – 7 Мп, задня – 12 Мп і можливість записувати відео в якості 1080р.

iPhone 11

Безсумнівно, характеристика айфонів одинадцятого “сімейства” значно інша у всіх сенсах: починаючи від ваги флагмана і закінчуючи функціоналом.

Розміри iPhone 11 більше, ніж у того ж SE – 6’1 і це означає, що працювати і переглядати відео стає набагато краще, а якість картинки на вищому рівні.

Явним відмінністю від SE 2020 також є камера. 11 айфону є чим “похвалитися”: дванадцяти-піксельна фронтальна камера і подвійна по 12 Мп основна. Також, для любителів знімати якісне відео, в цьому айфоне є підтримка зйомки в режимі 4К і режим slow-motion.

Процесор Bionic A13, до речі, є в обох лінійках, а це значить, що SE 2020 не менше потужний старших лінійок.

Де купити SE 2020 і iPhone 11 в Івано-Франківську?

Найкращим місцем для покупки вибирайте магазин з відмінною репутацією, наявністю сертифікованого товару і гарантіями якості. Сумнівні сайти або магазини, іменують себе як відповідальні мережі, краще уникати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.