Вівторок, 23 Липня, 2024

Домовилися з перевізниками: у Франківську не будуть змінювати два приватні маршрути

Відомо, що двадцять дев’ятого вересня, під час оперативної наради, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків запропонував змінити два приватні маршрути громадського транспорту на комунальні через те, що водії відмовлялися возити школярів, інформує «frankivsk-future».

Проте начальник івано-франківського відділу управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк нещодавно повідомив, що у місті вирішили не впроваджувати таких змін, пише «Галицький Кореспондент».

За словами Андрія Гіглюка, із приватними перевізниками були проведені наради і з ними вдалося про все домовитися. Зокрема, дійшли до спільного висновку – перевезення будуть відбуватися надалі, але з обов’язковим дотриманням вимог карантину. Водій і пасажири повинні знаходитися у громадському транспорті в захисних масках. Безкоштовно в автобусі приватного перевізника можуть їхати тільки троє школярів. Кожен з учнів франківських шкіл повинен мати при собі спеціальне учнівське посвідчення.

«Щоб змінювати маршрут, то треба мати на що змінити. Наразі автобусів немає. З міського бюджету жодної копійки не передбачено на відшкодування перевезень. Відповідно, приватні перевізники беруть на себе додаткові зобов’язання за рахунок власної господарської діяльності здійснювати перевезення і дітей, і пільгових категорій», – пояснив Андрій Гіглюк.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.