Субота, 18 Травня, 2024

Заміна скла та дисплею в iPhone Х: куди звернутися у Франківську

Гаджети iPhone хоч і відзначаються високою якістю матеріалів та високими технічними характеристиками, проте як і кожен смартфон можуть зазнати ушкоджень. Найпоширенішими поломками є ушкодження дисплея та скла.

Чи варто терміново звертатися в сервісний центр

Для економії коштів звичайно можна спробувати самостійно взятися за ремонт улюбленого гаджета. Однак, слід врахувати декілька важливих нюансів. Перш за все, керуючись інструкціями в інтернеті, можливо власними силами розібрати iPhone та провести заміну простих компонентів. Але варто добре зважати на свої сили та не поспішати під час ремонту.

Якщо ж поломка виявилася серйознішою і ви не впевнені, що можете впоратися без спеціалістів, варто довірити ремонт техніки Apple сервісному центру.

Ремонт гаджетів в сервісному центрі має ряд суттєвих переваг:

  • в деяких випадках ремонт iPhone в сервісному центрі обійдеться вам в рази дешевше, ніж самостійно. Для прикладу, під час заміни скла слід переконатися чи постраждала матриця. Якщо вона залишилася неушкодженою, достатньо акуратно за допомогою спеціальних технологій змінити скло. Довірити таку скрупульозну роботу краще фахівцям;
  • під час самостійного ремонту ви можете купити неякісні деталі і як наслідок погубити ваш iPhone. Тоді як в сервісних центрах використовують оригінальні комплектуючі і до того ж надають гарантії на ремонт.

Де якісно відремонтувати iPhone Х в Івано-Франківську

В столиці є чимало сервісних центрів, які пропонують свої послуги з ремонту техніки Apple, однак не всі відзначаються якістю роботи.

Чимало схвальних відгуків задоволених клієнтів отримав сервісний центр iFix. Компанія керується у своїй роботі трьома головними принципами: прозорістю, компетентністю та відкритістю. iFix спеціалізується на ремонті Apple.

На сайті представлений детальний перелік послуг з вартістю. Варто додати, що під час ремонту діагностика проводиться безкоштовно. До того ж на всі види ремонту надається гарантія.

В переважній більшості ремонт гаджета проводиться в день звернення. Приблизні терміни вказані у прайсі на сайті, однак більш детальну інформацію вам надасть спеціаліст у сервісному центрі.

Записати на ремонт iPhone можна безпосередньо на сайті iFix. Якщо ж ви проживаєте не в Києві, однак бажаєте скористатися послугами компанії, для вас розроблена послуга ремонт iPhone по Україні. Доставка гаджета здійснюється за допомогою кур’єрської служби «Нової пошти».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.